Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet erőemelő szövetsé...

Hogyan lehet erőemelő szövetségbe jelentkezni? 16f

Figyelt kérdés
Elszeretnem komolyabban kezdeni a versenyzest, jelenleg 80kg vagyok es 16eves. Par jo helyezest szerintem ossze birnak hozni junior kategoriaba. Eredmenyeim: guggolás 170kg felhúzás 195kg Fekvenyomas 130kg. Felhuzason dolgozok, par het es felmegy 200 fole.
2020. máj. 30. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresel a környéken egy erőemelő csapatot és felhívod őket.
2020. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már megint a kamu adatokkal flexelek tizenvalahány évesen gyerek.
2020. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni,hogy az adott korosztályban a súlyoddal mik az eredmények és az alapján eldönteni, én nem értek egyáltalán az erőemeléshez
2020. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Flexi, és ezt ki kérdezte?
2020. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk jogos, most keltem fel, és felületes voltam bocsi, azt hogy hogyan tudsz jelentkezni azt nem tudom, de fentebb írták.
2020. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez kevés lesz kisfiam, dolgozz még ezen
2020. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, azon vagyok hogy dolgozzak, de világbajnokságokon vannak ilyen eredmények teen kategóriába :D
2020. máj. 31. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!