Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fehérjéről, gyanúsan olcsó?

Figyelt kérdés

Ezt a két proteint néztem ki.

Átlagban mind a kettőben meg van a 100g termékben a 73g fehérje.


Árban szinte ugyan az de viszont az előbbi 3kg kiszerelés, az utóbbi 2kg.



[link]


[link]



Nézegettem a Biotech, Nutri, Scitec stb oldalakat is, de ott olyan is volt, hogy csak fél/egy kg tejsavót kap ezért a durván 8k-ért.


Az íz nem lényeges az ár annál inkább. Szerintetek érdemes valamelyiket beszerezni? Esetleg saját ajánlás?



2020. jún. 7. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsennek agyonhypolva meg talán kicsit rosszabb minőségűek. Én megvenném
2020. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz oldódás, fos íz.
2020. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Stilmass jó fehérje, ár érték arányban egész jó. Ízre nincs olyan, mint egy Scitec, de iható.


A másikat nem ismerem

2020. jún. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 4000 ft/kg fölé nem szeretek menni. Annyiért már lehet kapni olyan tejsavót, ami legalább 70%-os fehérjetartalmú, jól oldódik, jó íze van, meg az ember gyomra is bírja. Ebből az utolsó kettő olyan, amit ki kell tapasztalni.


MHN:

[link]

Ha csomagban veszed, akkor 3 kg 11k (3666 ft/kg), 5 kg 16k (3200 ft/kg).

72% fehérjetartalom.


Gymbeam:

True Whey

[link]

2.5 kilós kiszerelés 8990 ft (3596 ft/kg)

75% fehérjetartalom.


Ízben, emésztésben ki kell tapasztalni, hogy neked mi a jó.

2020. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd,én vettem Scitecet,MHN t,,legutóbb Nutraversumot,és most az utolsó 3hónapbanStillmass t,

Egyik se volt jobb a másiknál,hogy hú,most asztán kezemet töröm,mert akkor is az kell!!

Ugyanúgy fejlődtem,dök mint előtte.

Velük vagy nélkülük.

És árban nekem okés,az ize meg nem érdekel.

2020. jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso vok.

Ja,m3ég valami.Hátha vkinek hasznos lehet.Van Stillmass glutamin is,zacskós por formában.Abból szoktam edzés közben iszogatni.Nem mindig,csak néha,mikor kedvem van.Szval ott érdemes tartani az írt mennyiséget,mert megfosat.

Legalábbis ezt figyeltem meg magamon.

2020. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:
A whey protein alapanyag is lehet olcsóbb és drágább is, amit a gyártók vásárolnak. A stillmass kifejezetten olcsó asszem szlovák alapanyagot használ, plusz reklámra és azért a külsőségekre se költenek sokat. Ettől nem lesz sokkal roszabb a drágábbaknál, hisz az írországi és uj zélandi tejsavó alapanyagot is telerakhatják plusz mocsokkal... ha tudod fogyasztani, nincs bajod az emésztésével, akkor használd nyugodtan..
2020. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!