Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő edzésterv?

Kezdő edzésterv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy kicsit foglalkozni a külsőmmel,ehhez kérnék segítséget tőletek.

A korábbiakban nem edzettem rendszeresen.

Heti 5-6 napot az építőiparban dolgozom,így felsőtestre mondhatni, hogy alakulóban vagyok. Mellre,illetve leginkább hasra szeretnék koncentrálni! Nyílt a közelben egy ilyen kültéri park,ez lenne a kiszemeltem: www.google.com/search?q=utcai+edzőpark&client=ms-android-samsung&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwia5v_JxfXpAhVSXhoKHfR1CQwQ_AUoAXoECBAQAQ&biw=360&bih=560#imgrc=P995cbIfh1ty6M


Mit gondoltok,az építőipar mellett heti hány napot kellene edzenem egy normális szint eléréséhez? Melyik eszközöket tudnám használni,hogyan,illetve meddig? Kérlek titeket,hogy ha tudtok,írjatok nekem egy edzésterv féleséget ezzel kapcsolatban. Étrend ügyileg mire érdemes odafigyelni?

Nagyon motivált vagyok,viszont nincsen segítségem,így az interneten keresgélek,meg itt kérdezgetek.

Köszönöm szépen!


2020. jún. 9. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tudom ajánlani elsősorban hogy tanulj, akkor nem kell építkezésen dolgozni 3s marad energiád edzeni
2020. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tanultam,nem 8 általánossal vagyok,az építőipar pedig nem feltétlenül azt jelenti,hogy egész nap megszakadsz és megrohadsz egy városi iroda építésében.

Tudod léteznek szakmák is,az ember lehet SZAKember is,például burkoló,festő,stb...

Burkolóként a keresetem vetekedik a te tudásodért kapott fizetéseddel,sőt.

Egy hetes munkára több havi fizetésedet elkérhetem ha úgy van,de te elmondhatod,hogy tanultál. Szép életet kívánok,nem mindenki tervez 60 éves koráig alkalmazottként vergődni 300 ezerért.

2020. jún. 9. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Nekem is van szakmám, 3, aztán inkább mérnök lettem, inkább ezt csinálom mint a poros koszos munkát, és a fizum 2x 3x annyi. Nem nézi le senki a szakikat, én magam is lehúztam vagy 10 évet az iparban
2020. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Starting Strength vagy ICF 5x5, esetleg ICF 2.0

Ezek jó sablon kezdő edzéstervek

2020. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetseges.

Amire figyelned kell,az a táplálkozas.Es termeszetesen a pihenes.

A burkolas(én is csináltam)

nem könnyű munka.

Főleg a ragasztó,a lapok hurcolaszása az emeletre,sittzsákolas,meg hasonló nyalánksagok.

Számold ki mennyi bevitel okoz cal pluszt a munka+edzest belekalkulalva.

Hiaba van csúcsszuper programod,ha nem eszel,pihensz eleget.Nem fogsz fejlődni.

2020. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja még annyit,hogy az előző 4#válaszoló jo tippet adott SS,5x5,

Jó alapot adhat.

Pihenes!!

Nincs rendszeresen hajnalig bulika,meg sörőzgetes.

Aludj eleget.

Ha napközben sokszor faradt vagy,akkor bevetheted a hetvegi edzest.Így 1edzesed legalabb munkaszüneti napra esik.

Pld kedd,csüt,szombat/szerda ,péntek,vasárnap.

2020. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!