Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tari Ádám tapasztalatok?

Tari Ádám tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Étrend, edzésterv. Kinek mennyire vált be? Megérte az árát? Milyen a stílusa az ügyfeleivel? Bátran kérdeztek tőle?
2020. jún. 13. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Semmi értelme ilyeneknek kifizetni a pénzt hisz nem atomfizika a kaja, edzés meg hát ott a youtube megnézed videókon a gyakorlatokat.
2020. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Mindenképpen megéri a profi segítség.


Viszont egy testépítő, influencer nem biztos hogy a "profi" kategóriába tartozik.


Lehet tökéletesen megtanulta, hogy mire milyen reakciót vált ki a teste és hogy pontosan mit kell csinálnia hogy úgy nézzen ki ahogy akar, de az nem jelenti azt hogy ezt emulálni tudja másokon is.


Szóval ez a testépítőtől kérek étkezési tanácsokat dolog nem feltétlenűl jó. Vannak erre nagyon jó dietetikusok.


Meg a másik, hogy egy influencerről van szó, aki valószínűleg kap legalább heti 100 megkeresést. Nem biztos hogy olyan szintű odafigyelést ad mintha élőben egy noname, de amúgy tudásban legalább olyan jó vagy jobb személyiedzőhöz mennél.


Pl.: Külföldön már volt ebből botrány, hogy egy hasonló influencer mindenkinek sablon étrendeket és edzésterveket küldött ki nagyon drága pénzért.


Szóval én semmi esetre sem választanél ismert influecert akármilyen eredményei is vannak.


Testépítőből is azokat, akik kifejezetten versenyre készítenek nagy tapasztalattal. Nyílván ők tudják mit csinálnak. Nekem is ilyen forrásból van edzéstervem és étrendem.

2020. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok a fölös pénzed és semmi kedved utána olvasgatni a dolgoknak akkor biztos megéri.

Olyannak viszont akinek nem Deák igazolvánnyal van tapétázva a fala annak minek...ő ír neked egy étrendet amibe mondjuk marhahús,avokádó meg full drága kaják vannak,meg fogod venni?kétlem...makrók legyenek rendbe,egy jó edzésterved legyen,mintáknak nem nagy kaland utánaolvasni,onnantól meg csak mész edzeni,eszel és nézed mit mutat a tükör,esetleg a mérleg,aztán javítgatsz a makrókon,hobbi szinten mi kell még?profi meg egy amatőrök által sztárolt srác tippjeitől leszel.

Jófej amúgy,én is nézem a videóit,mert mond jó dolgokat,tehát nem kritika akar ez felé lenni,de neked kell eldönteni érdemes e utalgatni neki olyan edzéstervekért meg mintaétrendért amit ugyan úgy el kell olvasnod gugli által csak éppen ingyen.

2020. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megéri a profi segítség. Magamtól edzettem, videókat néztem. Egy idő után fájni kezdtek az izületeim. Befizettem személyi edzésre és mind az izomzatom szebben kezdett fejlődni, mind az izületeket helyrehozta, mert bizony a helyes testtartás nagy fontos, amit videóból nem fogsz tudni elsajátítani, ahogy azt sem hogy bizonyos gyakorlatoknál a súlyokat mikor milyen tempóval engeded le vagy emeled fel.
2020. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha más miatt nem is, de a sérülések elkerülése végett, mindenképp hasznos egy (jó) edző, de az ilyem ritka, mint a fehér holló. Azt, hogy összeállíts egy étrendet és egy edzesteret, kis utánaolvasással magad is megcsinálod, főleg, ha tudsz angolul, de helyesen végre hajtani a gyakorlatot és dolgozni mobilizációs, stabilizációs problémákon, egyedül nagyon nehéz lesz. Persze, ez az utolsó, ami miatt aggódik az ember, de amikor eljön a baj, akkor rájön.
2020. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Béna, meg se tudott dugni, kb fél percig bírta és hello
2020. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4

Egy profi segítség tényleg fontos, de Tari Ádámot inkább a milliomosok válasszák, ugyanis nagyon drágán dolgozik.

2020. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es a megnézed az árait nem nagyon drága. Egy személyiedzőhöz képest. De igaz, hogy a személyiedző ott van személyesen. Szerintem a karantén alatt simán kipróbálhatod. Nem csak az van ó, hogy elküldi a feledatot. Hanem szokott kérdezni és te is elmondhatod a panaszod.pl: fáj a könyököd edzés közben stb. Akkor megváltoztatja a edzés tervet. Étrendet csak akkor ajánlott, ha valaki gyors fejlődést akar vagy versenyzik.
2021. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!