Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lány vagyok. Edzek a hátamra,...

Lány vagyok. Edzek a hátamra, karomra, hasamra, illetve a fenekemre és a lábamra! Fenékre és lábra milyen gyakran érdemes edzeni? Hány pihenőnapot kell tartani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a fejlődés nem egyik pillanatról a másikra lesz, de viszonylag hamar szeretnék eredményt elerni!

2020. jún. 15. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kezdő vagy. Kezdőknek heti 2-3 teljes testes edzés javasolt. Kezdőként a karoddal, a hasaddal és a fenekeddel nem kell külön foglalkoznod, ezek megfelelően edződnek az összetett gyakorlatok (guggolás, fekvenyomás, felhúzás, húzódzkodás) során, feltéve, hogy végzel ilyeneket.
2020. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszonylag hamar, az nálad mit jelent? 2hét, 2hónap, 2év?
2020. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Heti két edzés izomcsoportonként jó kiindulási pontnak.
2020. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
21%
Figyelj én úgy edzek, hogy az izomcsoportokat külön szedem napokra. Pl. egyik nap láb és fenék, másik nap hát és következő nap kar. (Hasazni otthon szoktam + nekem van külön vállnap). Kezdetben elég heti 3x lejárnod. Én 4x járok egy héten, ritkán 5x, igaz én már másfél éve edzek. Ha hamar akarsz eredményt elérni, akkor a kaját rakd rendbe. Étkezésen is nagyon sok múlik. A testedenek megfelelő mennyiségű fehérje, szénhidrát és a vitaminok. Plusz nagyon fontos mellé a minőségi pihenés. Én például fehérje turmixot szoktam inni edzés után, ami nagyon bevált nekem, mert fedezi a fehérje bevitel kicsi részét.( mindjárt jönnek leszólni, hogy az egészségtelen stb.). Ez az én tapasztalatom, nekem viszonylag hamar meglátszódott, hogy edzek. Személyi edzőhöz is lehet járni, mert mégis csak jobban ért hozzá. Sok sikert.
2020. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És amúgy lány vagyok. Az lemaradt.
2020. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!