Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » BMW tulajdonos/lízingelő...

BMW tulajdonos/lízingelő gyúrós kollégák! Ti is hanyogoljátok a láb edzést?

Figyelt kérdés
A bömösből csak a felsőtest, főleg a kar látszik, értelmetlen a nagy súlyok alatt szenvedni
2020. jún. 18. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Szokásos sztereotípia. BMW-m van de minden izomcsoportra edzek. Ez a BMW-sek így meg úgy, szidalmazása ami sokszor az irigységből fakad, kezd unalmas lenni. (Ugyan úgy vannak köcsög Audi-sok, Merci-sek, de az összes autó márkára ráhúzható ez a sablon szöveg) Csak mivel tudat alatt te is vágysz egy olyan BMW-re ezért marad meg a “köcsög BMW-s” szólás. Ahogy a többségnek is.
2020. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem unod még magad? Telepakolod a testépítést a semmire való idióta kérdéseiddel. Értjük mi, hogy segghülye vagy, de kösd már le magad valami mással.
2020. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De tényleg. Az elején még hol vicces volt elvétve, főleg a komment szekció, de már annyira unalmas.. lassan több kamu kérdés van csak tőled napi szinten, mint normális. Az ilyen élettelen alakokat miért nem lehet kipakolni már véglegesen? Csak rontják a levegőt. Keress magadnak barátokat, vagy egy barátnőt, vagy menj, metinezz, még annak is több értelme van, mint amit most csinálsz. De akár diákmelózni is el tudsz menni, és akkor lesz is cash, nem csak írsz róla.
2020. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

#3


De megmondtad neki báttya! Most biztos elszégyelli magát!

2020. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy ez nem a szegenyrol szol, hanem az elettelensegrol.
2020. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hanyagolom. Nem csak a karom, felsőtestem látszik alkalmanként, hiszen ha iszok, akkor a sofőr visz haza, én meg az anyósülésen ülve felrakom a lábamat, ha meg nem adod meg az elsőbbséged, akkor kiszállok, és lerúgom a veséd. Na meg teremben vagy strandon hogyan csajoznék szerinted girnyó lábakkal?
2020. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#1 Audi, merci, bmw, oly mimdegy altalanositas szempontjabol. :D
2020. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Strandon a vízben nem látszik a láb😁
2020. jún. 18. 21:54
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Igen tudom. 😃 Írtam is hogy bármilyen autósra lehetne mondani.
2020. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8:

Gondolhatod, hogy no perc alatt elintézem bárhol, hogy behajthassak a strand területére a bömössel, tudod ki fog a parkolóból besétálni, de ez nem jelenti azt, hogy a kocsiból közvetlenül a vízbe ugrok. Szoktam a parton is csajozni.


Másrészt be nem teszem a lábamat olyan strandra, ahol retkes a víz.


9:

De te azt írtad bármilyenre. Ezek a sztereotípiák viszont elsősorban a BMW-Audi-Mercedes hármasra, kisebb részben a Volvo-ra vonatkoznak. Pedig az utakon valójában a gyökér Buzukisokkal van a legnagyobb baj.

2020. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!