Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Train...

Mi a véleményetek a Train With Brain tulajdonosának fizikumáról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 21. 14:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy kolosszus, de én nem fikázom le. Hány kiló amúgy?
2015. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom 85.
2015. dec. 21. 16:45
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén sztem nagyon gyenge, de ettől nem baromság amikről beszél.

Bár sztem ott is bőven van kivetni való. Inkább ripacskodik, mint valós problémákról beszél, vagy legalább feszegetné őket.

A blogján leírtak kb egy sárga kapszula kicsinyített változat minimálisan átírva. Amit meg azóta produkál, szerintem egyre gyengébb. Ha jobban a blogra koncentrál, töltötte volna fel friss tartalmakkal tényleg arról szólt volna hogy HOGYAN edz ésszel jobb lenne.


Jelen esetben annyiról szól az egész, hogy jaj ne legyél olyan mint a többi mert az rossz! Ne szelfizz, ne motiválóvideózz meg akármi. Ez a rész komolyan ki a gcimet érdekli? Ez ripacskodás.

2015. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi extra nincs azon a képen, de gondolom neki nem is ez a célja.

Idézek a linkelt oldal egyik postjából, nagyon nem jön be ez a hasonlítgatás meg önfényezés.

Ettől függetlenül lehet, hogy tök jókat ír meg sokakat motivál vagy tudja fene mire jó. Én most találkozok a jelenséggel először.


"Szeretnék megkérni mindenkit, de leginkább a fizikumomon fanyalgókat, hogy mutassanak már a nagy, hazai testépítő oldalak (pl. body.builder, shop.builder) szerkesztői, tartalomgyártói, cikkíró közül olyat, aki naturál, és jobban néz ki, mint én. "


"Lehetőleg velem egy szinten lévő (több mint 10 ezer követőm van), vagy nálam nagyobb oldal legyen, olyan, amelyikben komoly munka van, cikkekkel, videókkal, egyéb anyagokkal. Csak a miheztartás végett, nekem eddig 83 publikált cikkem van az oldalamon, 9 videó a Youtube csatornámon, a Facebook-omon legalább napi egy posztom már több mint 2 éve, az ask-omon 1351 megválaszolt kérdésem, és én vagyok az adminja a 13 ezer fős csoportomnak. Ezt mind egyedül csinálom."

2015. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Glacierous ***** válasza:
75%
Drugs Bunny sem néz ki jobban.
2015. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem követem a munkásságát, szóval általánosságban beszélek: alapvetően elég primitív dolog a fizikum alapján megítélni a mondandót. Akkor van kivétel, ha a mondandónak egyértelműen magával kell hoznia egy bizonyos fizikumot (pl. "csak én csinálom jól, mindenki más meg, akinek ugyanaz a célja, mint nekem, meg rosszul).
2015. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagnál izmosabb, de nem agyongyúrt srác.

Nem értem miért fikázza mindenki.

2015. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
14 évesen edzés nélkül jobb fizikumom volt. Hihetetlen, hogy ilyen fejek osztják az észt. Ott van bunny is, ő is úgy néz ki, mint egy telerakott búvárruha. Ezek az emberek inkább az arcukra gyúrnak.
2015. dec. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem egykiemelkedően masszív fizikum az tény, de ő ilyen. Nem kéne ezért szétfikázni. Azt se tudjuk honnan indult. Van akiből naturálban sosem lesz több. Egy átlagos genetikájú ember, különösebb erőfeszítés nélküli, hosszútávon is könnyen fenntartható fizikuma kb ez lehet.Egészséges, sportos forma, se nem több, se nem kevesebb. Egyébként mindenkiről lehet előnyös, meg kevésbé előnyös képet készíteni. Egy kis szolárium, gyanta, fények, és már sokkal jobbank tűnne a forma, de nem ez volt a cél. Mindenesetre respect, hogy ki merte rakni ! :)
2015. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58% szerinted milyen módon függ össze a fizikuma, és a szellemi tudás?
2015. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!