Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A magyar elit testépítők...

A magyar elit testépítők gazdag emberek?

Figyelt kérdés
Pl Bohos, Kathi, Molnár Peti, Bunny, stb.

2020. jún. 20. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Bunny egy elhizott kövér seggfej akinek a stilusával vannak gondok

Kathi Béla meg addig nyalt Jay Cutlernek nyilvánosan a magyar médiában, hogy Cutler rábízta a magyarországi Cutler edzőtermeket

Bohos meg szerintem túl sok tesztoszteront vitt be mert már tiszta idegbeteg látszik a fején a sok koksztól

Molnár Péter az egyetlen testépitő akinek lenne esélye akár még a Mr Olympián is elindulni, nagyon jó genetikájú pali, nem is tudom miért nem próbálja meg a Mr Olympiát, talán anyagi okok miatt vagy nemtudom


Egyébként igen akik profi szinten versenyeznek azoknak van pénzük a sok válogatott kajára,meg a szintén sokba kerülő táplálékkiegészitőkre és szteroidokra (hacsak nincs szponzoruk mert akkor úgy jóval könnyebb)

És még ha nyernek is itthon egy versenyt vagy nyernek egy európa szintű versenyt annak az összdijazása sem hozza vissza a bele fektetett pénzt itthon vagy egyéb európai versenyen

Ez itt nem az amerikai Mr Olympia ahol tavaly $400,000 volt az első helyezett össznyereménye pénzben, hanem a szegényes Magyarország és Európa

ahol kapsz egy kupát egy papirt meg kb 100.000 Ft-ot pénzben oszt jónapot

2020. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Molnár Peti egy roncs, egészsége bármikor azt mondja helló, csak ezt ti nem tudjátok. Neki már csak lefelé ível a karrierje (sajnos)
2020. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem miért nem indul ezzel a fizikával a Mr Olympián

Ez a fazon jóval jobb mint az európai versenyeken megrendezett versenyzők kinézete

[link]

[link]

[link]

2020. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. képen csávó a háttérben :DD



Miért roncs?

2020. jún. 21. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted 10-20 év masszív koxolás + versenyzés mit tesz az egészséggel? Elárulom azért nem tud komolyabb versenyen indulni mert nem akar kinyiffanni. Nézd meg a tavalyi versenyein hogy nézett ki, ki is kapott..
2020. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!