Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok/fiúk hány ismétlést...

Lányok/fiúk hány ismétlést tudtok ekkora súllyal?

Figyelt kérdés

Fekvenyomásról van szó, a súlyt mellkasoN nem lehet pattintani, menet közben nem lehet letenni.


Férfiak: 60kg

Nők:25kg.

(Rendőri alkalmassági felmérő egy lehetséges feladata)


Mennyivel szoktatok edzeni (ismétlésszám?)


Mióta edzetek?



2020. jún. 20. 21:45
A kérdező szavazást indított:
1x sem
1x biztosan
12 és 16 között
17-20
21-24
25x vagy ennél is többször
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, nem szoktam ilyen kis súllyal még melegíteni sem.
2020. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

60kg az első suly amivel bemelegítek.


2x15 dbot nyomok belőle és még nem érzem, hogy bármilyne szinten elfáradnék, csak arra van hogy jelezzem a testemnek, hogy "Elkezdjük az edzést", majd innen megyek felfelé.


Szóval ötletem sincs mennyi lehet a maxom, de a 25db biztosan megvan.

2020. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na persze, mesemondó! Azért lógsz most is a GYK-n,mert ennyire sikeres vagy valamiben
2020. jún. 20. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elhinni hogy sok ember képes rá, köztük én is.
2020. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3#


Lol hát ... figyelj.


[link]


Ahogy látod a képen, egésznap egy szigorlatra tanultam (nehéz mérnöki szak) most este relaxálok és feljöttem a gyakorira. Egy rossz szokásom.


Nézz utána a neten. Fekvőtámasszal a tested súlyának a 64%át nyomod ki. Én most 95kg körül mozgok és nem szoktam, de minimum tudok 30-35öt csinálni elég konzervatívan, de lehet többet is.


Szóval a kinyomott súly kb 60kg nálam fekvőtámasznál amit nem csinálok.


Tehát a fekvőtámasz egy olyan mozgásforma amihez nincsen hozzá szokva a szervezetem.


De a fekvenyomáshoz hozzá van szokva, így abból valószínűleg jobban is teljesítene, annak ellenére, hogy talán nehezebb feladat egy picivel, mert fekvőnél a kitolás végénél csökken a súly.


Amúgy ha kell nyugodtan írj rám privátban. Átküldöm az instám. Kövess be. Ott beszélgetünk.


Ha a közelembe jársz és pont akkor amikor én tervezek konditerembe menni akár te is jöhetsz és kiderítjük mennyit nyomok ki. Én sem tudom, mert a 60kg nem valami nagy szám és még soha sem csináltam 60kgos maxot, de ha téged érdekel megnézzük.

2020. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na, ez a beszéd! Amúgy a béemére jársz?
2020. jún. 20. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgy még nézd meg ezt az oldalt.


[link]


Ki lehet számolni mennyi az elméleti 1 maxos nyomásod.


A korom, súlyom berakásával a 60kg megadása 25 ismétlés mellett.


A "Tapasztalatlan" kategóriában lennék. A súly csoportomban az emberek 68% erősebbek lennének akik ezt az oldalt használják.


Az elméleti 1 maxos nyomás meg csak 110kg lenne.


Szóval amúgy koránt sem jelenti azt hogy valaki "sikeres" lenne attól hogy 60kgot 25x megmozgat. Azaz rengetegen megtudják csinálni még ezen az oldalon is....

2020. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60 kg-al vagy többel egyet sem tudok, mert fáj tőle a csuklóm, de 55-el tudok egy szuszra 21-23-at,attól függ milyen napom van.
2020. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, edzeni ennyivel szoktam, ~2 éve csinálom.
2020. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!