Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olyan, kondizó nőktől kérdezek...

Olyan, kondizó nőktől kérdezek, akik nem számolnak kalóriát! Így is látványosan formásodtok/izmosodtok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 13:44
 1/2 A kérdező kommentje:
*Leírás lemaradt: eddig mit értetek el?
2020. jún. 25. 13:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Anno 45 kiló voltam, és szerettem volna felszedni egy keveset, mert nem éreztem jól magam a bőrömben. Igazából így belegondolva, az elején a számolgatás nélkül nem jutottam volna sehova, mert olyan szinten volt összeszűkülve a gyomrom, hogy ha nem erőltetem a nagyobb ételmennyiséget, nem hiszem hogy túl sok sikerélményem lett volna és akkor még fogalmam sem volt hogy miből mennyit kellene. Makrókat kezdtem számolni amúgy.


Jelenleg ott tartok, hogy már érzésre viszem be a tápanyagot. A korábbi számolgatás már amúgy is adott egyfajta rutint. Jelenleg jobban érzem magam így, hogy már nem pörgök a grammokon.

A testalkatommal is elégedett vagyok, feljöttem 65 kilóra sok év alatt.

2020. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!