Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire segít nektek az öv?

Mennyire segít nektek az öv?

Figyelt kérdés

Egyenlőre még csak felhúzáshoz veszem fel, de sokan mondják hogy nem kéne meg felesleges. Pedig szerintem nem. Például öv nélkül 160kgnál már görbül a hátam, övvel meg nem, meg sokkal biztonságosabbank érzem. Igaz mondjuk, hogy övvel többet bírok, több kilót, viszont nélküle érzem hogy nem jó. Nekem kell ez a biztonság, minthogy lesérüljek.

Szerintetek?



2020. jún. 25. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segít.
2020. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem fura mod a felhuzashoz nem ad hozza, a guggolasnal erezheto.
2020. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Segít, nekem inkább a felhúzáshoz, de tudományosan bizonyított, hogy mindkettőhöz segít
2020. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Öv nélkül fáj másnap a derekam mint az állat.. Mind1 h guggolok vagy felhúzok.. Én felveszem mindig. Ez emberfüggő kinek hogy ad hozzá az edzéséhez. Clarence pl nem vesz fel övet és a segge és a föld között van vagy 5centi.. Szóval ja. Emberfüggő.
2020. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen láttam azt a palit, brutális hogy valami 330 kg-t öv nélkül húz, meg guggol is.
2020. jún. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!