Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzásban mennyi a naturál...

Felhúzásban mennyi a naturál határ fejlődésben mérve?

Figyelt kérdés

Tehát hány kilót lehet összesen kb fejlődni kezdő szinttől mérve?


Én emlékszek hogy 50kg is nagyon nehezen jött fel 8x legelsőnek, most meg feljön a 160 1x. Még fejlődök, csak hallottam hogy kb 100 kg kiló körül van ez a szám. Én csalódott lennék, mivel nagyon gyorsan fejlődök mióta elkezdtem egy saját tervezésű felhúzó programot, én kb 250 kilóig szeretnék elmenni. Szerintem az még naturálon elfogadható.


17 éves vagyok amúgy.



2020. jún. 26. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Testsúly 3x-osa már elég közel a tetőhöz.
2020. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy 100kg küröl volna a határ, általában nem csinálok felhúzást, de kb. 3-4 hónappal miután elkezdtem rendszeresen edzőterembe járni 110kg is kiment 3x10-szer és azért 4 hónap még elég kezdő.
2020. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

160 ilyen korban teljesen jó,ne érezd magad kellemetlenül azért mert a YT és insta tele van olyan fake-natty tinikkel akik 200 felett húznak,100% precíz étrend,fullos tápkieg pakk,és semmit nem csinálnak természetesen egész nap.


Gondolom ez volt a poszt születésének a valós eredete...

2020. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

250-ig nem fogsz felmenni, főleg nem saját tervezésű programmal.

Kezdőként nagyon gyorsan fejlődsz, ezért lehet csalóka, hogy pl. az első fél évben 90kg-ról 160-ra növekszik az 1-es maxod. A másodok félévben nem fog 70kg-ot növekedni.

Az a baj, hogyha 200 felé eljutsz, utána már nagyon precízen kell megadni a volument és a legkisebb technikai hibákat is ki kell javítani, hogy fejlődj.

Ehhez pedig edző kell.

2020. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem végig a saját programomat akarom csinálni, csak most ez bejött nekem. és nem 1-2 éves távlatban gondolkozok hanem 3-5 év között.
2020. jún. 27. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg idő előtt (vagy inkább soha) ne nyúlj koxhoz.
2020. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A naturál fejlődés eléggé hiperbolikus. Ahogy haladsz, egyre kevesebb, egyre nehezebb növelni a súlyt amit a rúdra pakolsz. 5 év folyamatos fejlődés után jó ha féléves edzésblokkok után rámegy 2.5kg.

Én még 190kg-s maxxal, 83 kilósan tudok hetente emelni a súlyon, szerintem már idén meg fogok akadni 220kg körül.

2020. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!