Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne csinálnom(SOS)?

Mit kéne csinálnom(SOS)?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves vagyok, és szeretnék kicsit izmosabb lenni mert idegesit hogy vékony vagyok. 170 centi magas, és 55kg körüli. nyilván egy olyan 60kg körül szeretnék lenni, de inkább 65 ami ideális lenne szerintem. Sajnos elég gyors az anyagcserém,szóval nem tudok könnyen tömegetnövelni, pedig eszek mostanába rendesen. Ha most elkezdek sokat enni, de közbe szeretnék tömeget növelni, akkor az nem egymás ellen megy? Mármint szeretnék kockahasat meg bicepszet, de közbe tudnék tömeget növelni is? Tudtommal a kockahas diétával jön ki.

2020. júl. 12. 23:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg ha van ötletetek hogy miket egyek hogy hizzak, azt is elfogadom! A családba mindenki kövérebb, kivéve én! Valamint gondolom 55kgmra nem érdemes elkezdeni szálásitani mert nincs mit.
2020. júl. 12. 23:25
 2/7 MadSeal ***** válasza:

Folytasd ezt az evést és ügyelj a fehérjebeviteledre (1,5-2g/testsúlykg). Ha nagyon elkezdenél hízni(egymás után több héten át többet szednél fel, mint fél kg), akkor egy kicsit vegyél vissza a kajából.

Eddz rendesen, heti 2-3szor teljestestre valami netes program alapján, később meg oszthatod is, de azt majd eldöntöd.

Jövő tavasszal meg majd lepucolod, ami feljött.

2020. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Esetleg a kettő nem megy szembe egymással? Mármint hogy pl eszek napi 3 ezer kalóriát, de közbe azt ledolgozom?
2020. júl. 12. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:
De az a kettő sajnos szembe megy egymással, ilyen testalkattal a kettő nem fog párhuzamosan menni.
2020. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SOS-be nem fogsz izmos lenni, oda azért több év edzés kell
2020. júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem SOSba akarok, meg nem akarok annyira testepito szinten lenni.
2020. júl. 13. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Majd akkor eszel rendesen ha 4x eszel egy tál rizst csirkemellel, plusz egy fehérjepor turmix. Plusz rágcsának egy kis mogyoró vagy mandula.


De ehhez a gyomrodnak ki kell tágulnia szóval nem 5 perc lesz.

2020. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!