Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy küzdősportoló, pl. boxoló...

Egy küzdősportoló, pl. boxoló könnyebben végigcsinálná a rendészeti erőszintfelmérőket mint pl. egy testépítő?

Figyelt kérdés
Néztem YouTubeon, nagyon nem remekeltek ezek a nagy fitness influencerek a kihívásban.
2020. júl. 13. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

valószinűleg igen

Sok testépitő már túlgyúrta magát, erősek de kifulladnak hamar és sok gyakorlatot már nem is birnak megcsinálni a túlsúly miatt

Egy boxoló meg dinamikusabb meg sportosabb, több esélye van megcsinálni egy ilyen Ninja Warrior műsort mint egy testépitőnek

2020. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Én küzdősportoló vagyok, indultam a ninja warriorban is meg street workoutozok mellette. Szeretem a hasonló kihívásokat. Szerintem a testépítők a kinézetre mennek és nem funkcionális testet építenek, ezért kevesebb esélyük van.
2020. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok kiragadnank egy profi boxolót és egy profi testépítőt nem is kell az a rommá gyúrt, de melyik csinálná meg a TEK felmerot. Nyilván olyanokat kihagyva belőle mint lövészet.
2020. júl. 13. 14:11
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Miért várod el, hogy a testépítő jobb legyen egy küzdősportolónál azokon a felméréseken ahol az állóképesség többet számít?
2020. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, fut-e rendszeresen a testépítő (meg tud-e úszni...).


Amúgy komolyan véve, ha mindkettőből profit választanánk, akkor a küzdősportos szerintem közelebb lenne. Ahogy ránéztem, erőszintben nem kérnek olyan dolgokat, amit egy közepesen sportos ember ne rakna oda (a fekvenyomást, meg a felhúzást egy sportos, de nem súllyal edző valaki is megcsinálná), de a futások azért nem olyan szintek, amit egy sportos, de nem futó valaki könnyen venne. Cooperben azért 4:30/km alatti tempót kell hozni.


Az erőnléti rész szerintem egyikőjüknek se okozna gondot, de egy aktívan versenyző testépítő izomtömegével a futások azért szenvedősek lennének.

2020. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

nem bántásból írom, meg gyúrósok vagyunk, háború van stb, de egy testépítő ( ha most ilyen szétkoxolt kathi bélákra gondolsz), 20 fekvőtámaszt nem bírna megcsinálni, illetve fél km-t lefutni. Szarrá durrannak, besavasodnak stb.


Lényegében a kondis edzéseken kívül mindenhol elvéreznének :DD

2020. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egy IFBB strandgatyás versenyzőre gondolok inkább
2020. júl. 13. 15:13
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Alapból hülyeség összehasonlítani küzdősportolót és testépítőt ilyen tekintetben is,küzdősportolóknál brutál kardiószint van és erősek is,testépítőknél meg kinézet a lényeg és nagyrészük nagyon erős is,sokkal erősebb mint a küzdősportoló,kardió viszont nem az igazi mivel nem is arra edzenek.

A küzdősportoló tuti lenyomná ezeken a kardiót igénylő felméréseken a testépítőt,de gondolom ezt a kérdező is tudja csak kellett egy vitageneráló kérdés.

2020. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
A boxolóknak iszonyat jó állóképességük van, jó az erőállóképességük is, nyilván sokkal jobban illik teljesíteniük azoknál, mint akik fekve mozgatnak súlyokat, meg ülve.
2020. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Milyen vitageneráló?


Testépítőknek a mozgás az életük. Gondolom a legtöbbnek nem csak a tárcsák meg a rúd van egyedül a kezében, nem? Akkor meg? Miért lenne provokáció a kérdés?


De ledöbbentem néztem, hogy még a "nagy" YouTube influencerek is megizzadtak, pedig azt hittem, kisujjukból rázzák ki....


És most nem arra gondolok, hogy egy 120 kilós kétajtós szekrényt kellene berakni egy ilyen szintfelmérőre...

2020. júl. 13. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!