Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kokszosoznak le mindenki...

Miért kokszosoznak le mindenkit akinek az átalgnál jobb, vagy kiemelkedő genetikája van?

Figyelt kérdés
Magamból kiidulva elég jó a genetikám, 138-as vállam van, hozzá 82-es csípő, kb 10% tzs 2 év edzésmúlt. A kérdésből adódóan én is tiszta vagyok, de mindig látom hogy a hozzám hasonló embereket egyből lekokszosozzák, vagy "fake natty" -zák. Erőmből se szenvedek hiányt, 17 éves létemre van 1 190-es felhúzás, 130-as guggolás, 115-ös fekvenyomás. Ezzel nem kérkedni akarok, én is tudom hogy vannak ennyi idősen sokkal jobb számok, de ez már kiemelkedőnek számít a súlycsoportomban (182 cm/81 kg). Azok akik nem tudnak elérni ilyen szintet, mert a genetikájuk nem engedi, azok miért kokszosozzák le az ilyen/hozzám hasonló embereket? 2 évvel ezelőtt mikor elkezdtem edzeni, ámulva néztem egy 150 kilós felhúzást, most meg annyival szériázok.
2020. júl. 18. 20:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugyanannyi az esély arra, hogy kokszos, mint hogy natural. Vagy több az esély rá, hogy kokszos, mint hogy natural, csak ezért.
2020. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
De csak azért, mert szélesebb a válluk, meg kicsit erősebbek mint az átlag, ha 10 centivel keskenyebb lenne a vállam kb semmi extra nem lennék.
2020. júl. 18. 20:55
 3/42 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsés vagy örülj neki, hogy jó genetikád van. Amúgy kit érdekel mit mondanak mások.
2020. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy genetikailag szélesebb vállat szoktak lekokszosozni, hanem egy száraz, nagyon kerek vállat. Jogosan.
2020. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Mert 3fajta ember van ebben a játszmában.Az,aki fitogtatja az erejét,es a masik,aki irigyli.

És ezek jól elvannak egymással.

És van a 3ik fajta,aki le$arja ezt az egészet,es a saját dolgával törődik.

2020. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
47%
Mert koxos vagy báttya, velem együtt 😹
2020. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
3 féle ember van. Vannak olyan emberek, akik nem hajlandóak nagy erőfeszítéseket tenni lustaságból, hogy jobban nézzenek ki. Itt nagyon hangoztatják a genetika szót, mint minden másra, holott a körülmények sokkal jobban befojásolják az életminőséget. Van, aki igen naturál módon épít testet, van, aki a könnyű utat választja. Egyébként hiába számít e fehérjevedelés naturálnak, szerintem nagyon nem az. Olyan kis cingár gyerekek is isszák, mintha kötelező volna. Egyszerűen nem természetes ennyi fehérjét bevinni, így is elég fehérjedús az étrendje, aki fogyaszt hús, illetve más állati eredetű élelmiszereket. Sokan isznak egy adagot edzés előtt is, után is, sokan tejsavó fehérjét, a tejről tudjuk, hogy nem feltétlen emberi fogyasztásra alkalmas. Művi is, tartósított is, mesterséges színezéket és ízeket tartalmaz. Na ennyit a naturálságról. Persze lehet, hogy te nem így érted el a célodat, vagy haladsz afelé, de nagyon sokan igen.
2020. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
7. Mi az, hogy nem természetes ennyi fehérjét inni? 110g még természetes, 160 már nem? Egyáltalán mi az, hogy nem természetes? Akkor mesterséges ennyi fehérjét enni?
2020. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
Egyrészt mesterséges, másrészt természetellenes. Van, aki annyit megiszik, hogy egyszerűen nem tudna élelmiszerekből annyit megenni, mert húsból is vagy két kilót kellene elfogyaztani ahhoz, hogy ezt a bevitelt elérje. Tehát az emberi szervezet nem erre lett kitalálva, hogy ennyi fehérjét feldolgozzon.
2020. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
Szóval az emberi szervezet ezt nem szokta meg. Soha senki nem fogyaztott annyi fehérjét, mint manapság a "testépítők". Nagyapáink sem ettek minden nap húst, úgyhogy a fehérjebevitel töredéke volt a mai emberének.
2020. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!