Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Letezik olyan, hogy valaki...

Letezik olyan, hogy valaki válla nem birja a tolodzkodast?

Figyelt kérdés
Tobbi gyakorlattol sosincs baja, de ha tolodzkodom akkor par napig erzem a vallam, nem tul kellemes...
2020. júl. 21. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok.
2020. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A technikád jó?


Ha igen, akkor gyengék a vállaid

2020. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barmi lwhetseges. Probald ki mas fogasszelesseggel, ne engedd be addig, melegits be jol, ha eddig nem tetted, de az is lehet, h siman csak nem eleg mobilis a vallad.
2020. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Yes
2020. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tolódzkodás vállgyilkos. Gyűrűn végezve meg egyenesen ellenjavallt.

Amit tehetsz az lényegében az, amit a hármas már leírt. Általában az ilyen állványokon kevés lehetőség van a szélesség alakítására.. Ezért ha neked épp nem jól jön ki (de ez az összes többi gyakorlatra igaz) akkor idővel rámennek az adott ízület stabilizátorai. Emellett érdemes már bőven bemelegített izmokkal nekiveselkedni. Illetve az is segíthet, hogy ha rásegítős gépnél csinálod vagy tolódzkodó gépnél... Úgy jobban belőheted a neked tetsző dőlésszöget.

Viszont én amondó vagyok, hogy ami fáj azt nem kell erőltetni. El lehet kezdeni tenni ellene, különféle mobilizáló és rotátor köpeny specifikus edzésekkel, hátha de annyit egyik gyakorlat sem ér, hogy rámenjél.

2020. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszokat! Igen... gyűrűn csinaltam, nem.tudtam hogy az meg rosszabb a vallnak :D Van rudas tolodzkodom is, amin lehet varialni a szelesseget, Decathlonba vettem Akkor megpróbálom legkozelebb azon, hatha jobb lesz es nem fáj a vállam.
2020. júl. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!