Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek lényegesen nagyobb?

Hogyan legyek lényegesen nagyobb?

Figyelt kérdés
185 cm és 80kg vagyok.Nagyon vékony.A hasamon van egy minimális zsír de nem sok egyáltalán.Edzek,normálisan táplálkozok de vagy 20 kg simán kellene rám.Milyen edzés formával tudnám ezt a plusz 20kg ot leghamarabb elérni?

2020. júl. 22. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Jo a kategoria. Testepitessel. Nincs csoda modszer, bocsi. Edzes, kaja, pihenes, meg kb 2 ev, ha szerencsesebbek koze tartozol , es mindent jol csinalsz
2020. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagy vékony 185 centivel és 80 kilóval. Mindkettőben pontosan egyezünk, én mégse érzem magam vékonynak, sőt az átlagnál vastagabb vagyok :D

Amúgy egyetértek azzal amit az előző mondott, annyi még, hogyha növekedni akarsz kezdj el egy erőnövelő edzésprogramot és egyél sokat.

2020. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Dekaszuszi 😹
2020. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát engem kb ilyen 60 kilósnak szoktak nézni az emberek.Pedig igen.Ennyi a méretem.
2020. júl. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!