Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

1: [link]

2: [link]


Esetleg elég lenne csak az egyik?


Kérlek legyetek könyörületesek velem, e téren kezdő szinten állok, nem szedtem még ilyeneket.



2020. júl. 23. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:
*Esetleg elég lenne csak az egyik?* - Bocsi..átfogalmazott kérdés után itt maradt.
2020. júl. 23. 20:58
 2/8 anonim ***** válasza:
a két szert nem lehet egy lapra venni, de ha nem értesz hozzá, meg nemtudod mik ezek, akkor szerintem egyiket se vedd meg. Gondolom kezdő vagy
2020. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam is igen, ezek terén kezdő vagyok, mert nem szedtem még ilyeneket..bár félve, de ezért fordultam ehhez az oldalhoz, mert reméltem, hogy majd esetleg valaki felvilágosít.
2020. júl. 23. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy akkor minek neked hot blood?

Mennyire vagy kezdő? Kreatin sem kell igazán, de annak legalább van értelme kezdőbbként is.

2020. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pawel166 ***** válasza:

A kreatint túlmisztikálják, edzés előtti kezdőként meg nem kell. Ha edzettél 2-3 évet és már megterhelő súlyokkal edzel, akkor alkalmazz edzés előttit.

Viszont akkor se minden edzés előtt, mert akkor a szervezeted hozzászokik és elveszti a hatását.

2020. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh jól van ez az én keresztem...úgy értettem kezdő vagyok ezek a, hogy is mondjam szerek/tabletták/porok terén..edzés terén nem mondanám kezdőnek magam mert már kb. 7 éve megy elég rendesen..de most kellene nekem egy olyan, ami segít a következő szintre lépnem, úgy érzem hogy csak egy helyben toporgok már egy pár hónapja.
2020. júl. 24. 05:18
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Csakis a nevem ajánlott ami hoz valamit
2020. júl. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pawel166 ***** válasza:

Ebben sajnos igaza van az előzőnek.

A táplálékkiegészítő segíthet, de nem fogsz a következő szintre lépni vele.

Viszont teljesítményfokozókat csak akkor használj szerintem ha versenyszinten akarod űzni a sportot

2020. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!