Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az én hát edzésem ki...

Ez az én hát edzésem ki tudnátok javítani és segitetek? hogy mit hogy csinálják és mit cseréljek le?

Figyelt kérdés

Mellhez huzás szélesen

mellhez húzás szűken

Evezés csigán szűken

És melltámaszos evezés szűken

Végére meg deadlift

3x6-8 az összes,a deadlift 5x5 ez így nagyon rossz? mert már mondták nekem hogy ez így nem jó és aki segit le tudná irni mit hogy milyen sorrendben?előre köszönöm a segítséget



máj. 1. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már legalább a 3. kérdésed. Leírtuk, hogy ha a munkasorozataid bukás közeliek, megvalósul a progresszív túlterhelés és tudsz regnerálódni, akkor minden rendben, ha nem, akkor nincs minden rendben. Leírtuk azt is, hogy alapvetően elég egy vertikális húzás és egy horizontális húzás, nem kell rugózni a fogásszélességen. Leírtuk azt is, hogy a deadlift nem kifejezetten hátgyakorlat, de a deréki izmok és gerincmerevítők végülis a hát részei, tehát végezheted hátnapon, viszont utolsó gyakorlatának berakni négy másik gyakorlat után értelmezhetetlen.
máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A többi kérdésed alá belinkeltem négy DietGainz videót, amik a legprofibb szakmai anyagok a témában magyar nyelven. Ha nem vagy képes megnézni mindössze 80-90 percni anyagot (márpedig nem vagy képes, ha a századik ugyanazon kérdést írod ki), akkor ez nem a te sportod. Ha megnézted volna azt a négy videót, már rég nem lenne semmi kérdésed. Ehelyett telnek a napok, és ugyanúgy nem vagy képben, és ugyanúgy nem vagy izmos.
máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végig néztem azt a videót de nekem azok nem megfelelőek mert sok olyan gép nincsen amit a videóban be mutatott 1-2gyakorlat megoldható onnen
máj. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!