Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan fényképek,...

Vannak olyan fényképek, melyek mutatják, hogy 5, esetleg 10 év után hogy néz/het ki egy testépítő, aki NEM használ anabolikus szteroidokat (és nulláról, ektomorf testalkattal indult)? Kérlek linkeld is ezeket a képeket!

Figyelt kérdés
Ami fényképe(ke)t találtam, azok egyikéről sem tudom megállapítani, szedett-e növekedésit, tesztoszteront, vagy teljesen tisztán jutott el a rajta látható 5, illetve 10 év alatt kialakított formáig.

2020. júl. 28. 23:45
 1/9 clint ***** válasza:
Az a gond, hogy ezt kb csak a képen szereplő tudná. Attól, hogy valaki naturálnak mondja magát nem mindig jellemző, hogy az is.
2020. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, a kiírásban is olvasható, hogy ez a gond az én gondom is. :)
2020. júl. 29. 00:49
 3/9 A kérdező kommentje:

Esetleg nincs olyan verseny, ahol bizonyítottan naturál testépítőket várnak? És keményebben ellenőrzik őket, mint a többi verseny esetében?


Ilyen események kapcsán el tudnám képzelni, hogy megjelennének ott idővel olyanok is, akik már minimum öt éve építik a testüket, így meglenne a kívánt fénykép-gyűjtemény.

2020. júl. 29. 00:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Sok pénzt pazarolnanak
2020. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. A kemény/gyakori ellenőrzések/tesztek kerülnének sokba?
2020. júl. 29. 01:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. júl. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Natural testépítés már szinte nincs is, főleg hogy a hobbigyúrósok nagy része is cuccol, tisztelet a kivételnek
2020. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 clint ***** válasza:
Ha kiürül a cucc már naturálnak mondhatod magad.
2020. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Max üresnek, de hivatalosan ja
2020. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!