Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális az, hogy már öt...

Normális az, hogy már öt napja izomlázam van?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken elmentem egy terembe edzeni, ma szerda van és még mindig izomlázam van. Igaz, hogy két éve már csak otthon súlyzóztam, de kicsit sokallom, hogy ennyi nap regenerálódásra van szükségem. A lábamban már kevésbé érzem, de a karomat még rendesen és a mellem még úgy feszül, mintha tegnap edzettem volna. Tudtam azt, hogy a kor előrehaladtával egyre több pihenő nap kell, de nem gondoltam volna, hogy ennyi. Egyébként egész testes edzést végeztem, plusz futottam és kicsit zsákoltam is. Volt már valakivel ilyen? Remélem elmúlik holnapra, mert szeretnék újra menni edzeni. 36/F

2020. júl. 29. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Korona.
2020. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lábamban volt már párszor ilyen hosszantartó izomláz, de máshol még nem.
2020. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak keveset ettél, az is kihozza nagyon
2020. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az azt jelenti, hogy túlhajtottad. Az ilyen mértékű izomláz nem egészséges.
2020. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 3-as válaszolónak lesz igaza szerintem, de a 4-es is jó nyomon jár. Az előbb ittam egy kis növényi fehérjét, reméljük lassan elmúlik, holnap jelentkezem.
2020. júl. 29. 20:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Enyhén még, de érzem egy kicsit az izomlázat, szerintem holnapra teljesen elmúlik, szóval már hat napja tart.
2020. júl. 30. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vízbe feküdj egy fél órát, az is segít
2020. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még a mellemben érzem, ha nyújtózkodom, szóval már hét nap. Szerintem ezzel rekordot döntöttem.
2020. júl. 31. 20:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!