Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Siófokon merre találok jó...

Siófokon merre találok jó konditermet?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hetet fogok Siófokon eltölteni, viszont legalább két edzést azért be szeretnék iktatni (heti 4 helyett).

Az elvárásaim csupán annyik lennének, hogy legyen tiszta, rendezett, illetve tusolási lehetőség sem ártana.

Amiket a google dobott ki, nem vettek le a lábamról, nem tudom a szállodák termeit igénybe lehet-e venni vendég státusz nélkül (nyilván díj ellenében).

Számítanék a siófokiak, illetve tapasztaltabbak segítsegére. Előre is köszönöm :)



2020. aug. 4. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Minek neked kondi terem ússz egyet a Balatonban ha ez kevés ússz többet a Balatonban bár ha ilyen szerencsés lennék hogy ott lennék akár egy hetet is .
2020. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most nyaraltam Siófokon, nézd meg a saba fitnesst, ezen kívül én másik használhatót sajnos nem találtam, de ez is elég lepukkant volt, sok gép nem mukodik sajna :/De legalább kezisulyokat találsz...

2020. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!