Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzésnek van értelme?

Jocika147 kérdése:

Otthoni edzésnek van értelme?

Figyelt kérdés
Kb masfel honapja kezdtem el, igaz csak napi fel orat, 3-4x egy héten, fokepp mell/kar/has. De semmi valtozast nem latok , a fizikai eronleten kivul. Gondolok itt arra hogy pl laposabb lenne a hasam valamivel. Az az igazsag hogy igy 2 naponta is nem nagyon birom a fel orat sem, el nem tudom kepzelni hogyan lehetne kidolgozni egy olyat amit birok masfel oran at mondjuk. Mert arra gondoltam keves idot szanok ra lehet az a baj
2020. aug. 9. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól eszel akkor látszódni fog az otthoni edzés is ha kitartóan csinálod.


Itt mindjárt feltevődik a kérdés, jól eszel? Célodnak megfelelő kalória mennyiség és makró tápanyagok hogy alakulnak? Bármilyen fajta testépítés a konyhában készül nagy százalékban sokszor olvasni is hogy 70 kaja 30 edzés.

Fél óra edzés szerintem kevés bár ha intenzív és érzed hogy saját magadnak elég akkor lehet jó hisz te ismered a tested.

2020. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat a kajára nem figyeltem megmondom oszinten. Azt sem tudom hogyan kellene táplalkoznom
2020. aug. 9. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne volna értelme az otthoni edzésnek.. De legyél türelmesebb, ha lejárnál konditerembe, akkor sem látszódna semmi másfél hónap alatt

A fél órás edzések kezdésnek jók voltak, de ha komolyabb céljaid vannak, akkor növeld az intenzitást és hosszát az edzésnek először mondjuk 45 perce aztán 1 órára, és az egész tested edzd.

2020. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Bohóckodni lehet otthon is, de ha nincs egy berendezett termed, közelében nem lesz az edzés+fejlődés a konditermi edzésnek
2020. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ajánlom a Yazio alkalmazást az nagyjábol bemérést ad hogy miből mennyit szabad fogyasztani. Egyébként igen van értelme otthon is edzened de egy idő után kicsit kevés lesz a csak saját testsúlyú edzés.
2020. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!