Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lenne ezt a testalk...

Mennyi idő lenne ezt a testalkatot elérni?

Figyelt kérdés

[link]


A srác 85kg, én kb 60 vagyok, de megelégednék ennyi kgval is, mert 172 centi vagyok, ő viszont 180. Szóval csak szálkásitani szeretnék, mennyi időbe telne kb teljesen a 0ról? Mármint fitt vagyok, meg sportos de nem sok izom van rajtam



2020. aug. 10. 19:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
17%

Nem nagy durranás ránézésre.

1 év ha nagyon mindent betartasz (kaja és edzés)

2020. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
[link] itt egy másik kép ha esetleg ez jobban segit .
2020. aug. 10. 19:27
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Itt senki sem nagy durranás, aki nem 100 kiló izom legalább.
2020. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem nagy durranás, de még egy ilyen format se nagyon lattam, hogy itt felmutatott volna valaki. :D Es nem hiszem el, hogy ezek az emberek, akik evek utan még ennek a formanak sincsenek a kozeleben, nem esik le nekik, hogy naturalban nincsenek csodak. :D
2020. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
De felre ne ertse senki, elerheto naturalban ez a forma, hogy mennyi ido alatt, azt nem lehet megmondani. Fugg a genetikatol, attol, hogy honnan indulsz, mennyi energiat tudsz belefektetni, es sok mas faktor befolyasolja ezt még.
2020. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem akarok igy beleszolni ,de valaki nem tud értelmes választ adni az első válaszadón kivul?:D
2020. aug. 10. 21:54
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a kérdésre is válaszoljak, 1-2 év attól függően most milyen vagy, +hogy kajálsz, edzel
2020. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól is, hogy milyen a genetikád, mi a kiinduló testalkatod, mennyit edzenél stb. Tudna segíteni ha mondjuk a te testedről látnánk képet.


Dekaszuszi, te pedig soha nem osztasz meg magadról képet, szóval elég gyanús hogy egy deka izom sincs rajtad.

2020. aug. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szálkásítani szeretnél? 60kgmmal ?


Akkor skinny fat vagy?


Amúgy ez a hobbi kondisok körében egy kifejezetten szép forma. Nagyon kevés ember éri el ezt is pedig alavetően nem olyan óriási nagy szám.


A jelenlegi testalkatodat nézve és azt feltételezve, hogy nem 100%os energiával fekszel neki a konditeremnek és étkezésnek csak úgy nagyából jól csinálod, akkor realisztikusan akár 5 év is lehet.

2020. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok skinny fat, csak szertinem a magasságomhoz képrest viszonylag reális a súlyom(170centi vagyok).
2020. aug. 11. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!