Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítésen kívül milyen...

A testépítésen kívül milyen sporttal lehetne még egészséges/fitt testalkatot elérni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni konditeremben, de rájöttem, hogy nem igazán az en sportom. elkezdtek fájni az ízületeim, valószínűleg tulterhelhettem őket, pedig edzővel edzek. Átlagos testalkatom van, 50 kilo vagyoj, lány. Milyen egyéb mozgasformaval tudom magam "kordában tartani"? Pl uszas, futás? Köszönöm :)
2019. szept. 8. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Úszással, például. Tudtommal az az egyik legjobb sport.
2019. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Úszás, aquafitness, óvatosan saját súlyos erősítés.
2019. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Úszás, futás nagyszerű. Mehet mellé bringa is. Kipróbálhatod magad amatőr triatlon versenyen is akár. Ezek szuper sportok.
2019. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

A testépítés nem sport. Keresd meg a sport definícióját.


Ha leakarom butítani, akkor egy szépségvernyes nagyon specifikus kritériumokkal.

2019. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

4#

Te vagy már egy nem sport...

2019. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
A testépítés minden csak nem egészséges meg fitt, már komolyabb szinten :) Futás, úszás, torna, különböző csapatsportok mind jók lehetnek, de ha csak lemész a terembe és futsz egy órát a futópadon, már az is több a semminél
2019. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Nehogymár konditerembe kelljen menni futni...
2019. szept. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!