Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mákostészta tényleg ilyen...

Mákostészta tényleg ilyen "jó" akár diétás akár tömegnövelés közben?

Figyelt kérdés
Zsír szinte nincs is benne, sok ch és sok fehérje. Én nem látom akadáját miért ne egyem.

2020. aug. 15. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve hallottam hogy a tészta valamiért nem olyan jó ha sokat eszünk, mert fehér liszt van benne, vagy nem is tudom hogy miért. És nyilván tudom hogy azt eszek amit akarok hogyha bele tudom illeszteni az étrendembe, de kicsit furcsa hogy valami ennyire finom, és akár minden nap tudnám enni.
2020. aug. 15. 10:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Roszul tudod, fehérje nem sok van benne, így fogyáshoz nem igazán passzol.
2020. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
100g tésztában van 17g fehérje kb, 100g mákban is kb 20g
2020. aug. 15. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor maradjunk annyiban, hogy nézd meg a tészta címkéjét. :) Semmilyen diéta nem ajánlja a sima fehérlisztből készült diétát. A tésztában az egyetlen dolog ami fehérjét tartalmaz az a tojás, és nem mindegy hogy hány tojásos stb. Továbbá ha leírod hogy baromi magas a ch tartalom, akkor szerinted logikusan kikövetkeztetve hogy a picsába lehetne alkalmas diétára????? Agyad használod?
2020. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ma fözök mákos tésztát épp..ki kér?
2020. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy dieta kozben valami nem megengedett. Kaloria van.
2020. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fehér liszt miatt én nem ezt enném...
2020. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!