Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzek, vagyis a formasodas a...

Edzek, vagyis a formasodas a terv. Odafigyelek a kajára,a bevitt kaloriakra, arra is,h mennyi szénhidrát, mennyi fehérje,illetve ezek milyen kajakbol. Edzeni viszont nem tudtam,ha holnaptól újra edzek és tisztán étkezek,akkor nem rontottam el ugye?

Figyelt kérdés
Egész múlt héten nyaraltam, ettem pár kanál Nutellat, 1 gofrit, turorudit, 2 palacsintat, fagyikelyheket, pizzát, gyrost pitában, nachost, sok - sok dinnyét, de persze figyeltem itt is a kalóriákat, sok csirkemellet és salátát is ettem. Ha megint odafigyelek, akkor minden ugyanúgy lesz, ugye? Hízni nem híztam, és a testem se változott.

2020. aug. 3. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
De elbaxtad, itt a világvége, ú mostmileszbáttyavagynénje😹
2020. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Természetesen, tudod folytatni.


Attól hogy egyszer egyszer van cheat day. Most ahogy írtad egész hét, nem jelent semmit. Ha nem profi vagy (bár sokszor ők is off season eleresztik,) nem szentírás.

Az edzés az életmódról szól. Hogy jól érzed magad a bőrödben. És néha kell ilyen módon is.

:)

2020. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!