Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kitud valami jó és olcsó...

Kitud valami jó és olcsó konditermet és személyedzőt Budapesten? A személy edző csak egy alkalomra kéne

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

"A személy edző csak egy alkalomra kéne"


Ezt csak akkor tudod kijelenteni, ha már +5 éve edzel és kiszeretnéd javítani a technikádat mondjuk felhúzásnál és elmész egy olyan személyiedzőhöz aki ki tud segíteni.


Ha erről lenne szó máshogy tetted volna fel a kérdést vagy egyátalán nem, mert akkor nem az edző olcsósága érdekelne.


Szóval biztos vagyok benne hogy több alkalomról lesz szó akármit is akarsz...


A kérdésre válaszolva, ha diák vagy BME Sportközpont kb 7 ezer a bérlet / hó.

2020. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsovel nem foglalkozz, csak okoskodik.


Ha diak vagy, a keleti mellett van a tempelfit 2, ott 6k a diak, de van deli berlet, amivel ha 3ig belepsz, havi 5k. Modern terem, kedves pultosok, szemelyi edzok. Csak ajanlani tudom.

2020. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az 1-es nem csak okoskodik, hanem teljesen jó dolgokat mondd. Sokféle gép van, sokféle szabadsúlyos gyakorlat létezik, és a helyes testtartás igenis fontos, amit nem biztos, hogy magadtól tudnál, vagy észrevennél. Én sem terveztem tovább járni 2 hónapnál edzőhöz, mégis már jóval túlléptem, mert igenis segít.
2020. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van, ez egy rendkívül sérülés veszélyes sportág. Egy kezdőnek az legalább fél, egy évig szüksége van edzői felügyeletre.
2020. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2# Nem, csak nem akarom hogy úgy számoljon hogy 1 alkalom és kész, majd rájön hogy semmire sem volt elég és ha választ akar kapni a kérdéseire stb.. akkor még röpülni fognak az ezresek, ami gondolom fontos információ neki ha a legolcsóbb termet keresi...


Személyiedző oldaláról sem ér kb semmit 1 alkalom. Egy Q&A (questions and answers) órán kíván nagyon mást nem tud adni. Arra meg ott az internet.


Max még az általam írt technikában kért segítség adott gyakorlatban, de azt nem kezdőt szokták kérni és mezei legolcsóbb személyiedző valószínűleg nem is tud segíteni sokat benne.

2020. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 eve kezdtem a testepitest. Soha nem jartam edzohoz, viszont otthon eleinte nagyon sok videot neztem, olvastam a helyes gep hasznalatrol, serulesek elekerulesevel kapcsolatos tudnivalokrol stb. Nem feltetlenul szukseges az edzo, de nem is szabad durr bele menni es esz nelkul nyomni.
2020. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van akinek elég a videó, de nagyon sokaknak nem. Látok én is a teremben rengeteg kigyúrt embert, nagyobb súlyokkal edzeni, ellenben az edzés közbeni testtartásuk, szóval a gyakorlat kivitelezése pocsék. Az edzőm mondta az egyiknek, hogy csinálja már úgy ahogy én (pont ugyanazt a gyakorlatot csinaltuk), és nézzük már meg, hogy úgy is megy-e azzal a súllyal. A csávó 22 kg-ról visszaváltott 12 kg-ra, mert a helyes testtartás edzés közben ennyit számít.
2020. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 mondhatod ezeknek, nem fogják fel...
2020. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7: oldalemeles? :)
2020. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem az volt. Vállra volt gyakorlat az fix.
2020. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!