Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy 85kg os személy csak...

Ha egy 85kg os személy csak tolódzkodik és fekvőtámaszozik magas ismétléssel pl 50 tolodzkodás és 100 fekvőtámasz is megy neki akkor képes lenne nagy sulyos fekvenyomásra pl 130-140kg?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Állóképessége valószínűleg jó lehet, de ekkora nyomashoz azért kell erő,gyakorlat,technika.
2019. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, 85kg-san 130kg fekve egy szép haladó erőemelő súly.
2019. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt ez kevés hozzá, másrészt a mozgáskoordináció teljes hiányával nem fog menni.
2019. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen !Mielőtt erőemelő lettem 10 évig erőállóképesség fokozó edzéseket végeztem!19 évesen mikor előszor lementem a terembe 67kg voltam 110 kg val nyomtam a 6os ismétléseket 130 -al nyomtam 1-es maxot! 21 évesen tértem át a powerra!Jó alap lesz!
2019. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!