Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » "ferde" vagy "lapos" izmokkal...

"ferde" vagy "lapos" izmokkal mit lehet kezdeni? Eleve X lábam van és az izmaim sem egyenesek, a karomon sem, nem olyan szépen csúcsosodnak felfele ahogyazoknak, akiknek genetikailag egyenes. lehet valamit tenni, vagy csak műtét? évek óta edzem.

Figyelt kérdés
tartom a diétát és az edzésterveket, szépen fejlődöm, nem vagyok kicsi, de bármit teszek nem lesznek olyan szép csúcsos bicepszeim mint másoknak. nem nől egyenesen :(
2020. aug. 19. 20:43
 1/8 A kérdező kommentje:
majdnem teljesen olyan a karom mint a kopasz srácnak, csak még egy picit laposabb, viszont nagyobb.... nincs rajtam zsírfelesleg, teljesen szálkás vagyok és mégis... [link] hogy mit beszél pontosan nem értem.... :(
2020. aug. 19. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Képet mutathatnál
2020. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Képet mutathatnál"


Semmiképpen nem mutatok képet ezen az oldalon. mutattam egy nagyon hasonló kart. ennyi.

2020. aug. 19. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem elképzelni milyen lehetsz, szóval ha nincs kép nem tudom milyen választ vársz. Kb olyan hogy 180 centi 96 kiló vagyok, milyen a formám? De képet nem mutatok
2020. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor ne kommentelj. Biceps peak-em nincs.... hosszú karom van, hosszú izomzattal. pedig edzem a rá rendesen.
2020. aug. 19. 21:56
 6/8 A kérdező kommentje:

oké ez valószínüleg genetika.... most nézem ezt a videót és igen, sajnos sosem lesz olyan csúcsos bicepszem vszeg :( https://www.youtube.com/watch?v=9hJf06b6Vo4


azért ez rohadtúl elszomorít, mert az a szép....

2020. aug. 19. 22:00
 7/8 A kérdező kommentje:
ha Lou ferrigno-nak olyan lapos volt Arnoldához képest, akkor én nem tudom mit várok, ezek az emberek eleve profik voltak és tele voltak pumpálva hormonnal meg minden fossal... és még akkor is látszik, hogy nincs az a peak neki pedig ezek szörnyetegek....
2020. aug. 19. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogsz tudni izomformát változtatni....
2020. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!