Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 eves lanynak lehet sulyzokk...

17 eves lanynak lehet sulyzokkal edzeni, vagy maradjon a sajat testsulyos edzes?

Figyelt kérdés
A cel a formasodas lenne, de olvastam olyat hogy 18 ev alatt meg nem kene sulyzokkal edzeni.
2020. aug. 20. 17:26
 1/5 Bzs03 ***** válasza:
100%

Ezt valahogy soha sem értettem. Akkor fogsz fejlődni ha megfelelő mértékű ellenállással és szabályosan dolgozol. Ez lehet súlyzó, kettlebell, gumikötél, egy gépen az ellenállás vagy akár a saját testsúlyod is. Nem a súlyzó az ártalmas attól mer olyan alakja van. Ésszel kell csinálni. Keress fel egy jó szakembert, de tényleg jót. Kettessel is el lehet végezni a személyiedzőit és ülni a babérjainkon, meg csillagos ötössel, hatszázszor utánképezve magad is. Olyanokat látok a teremben egyes edzőktől h jajj. Ha pedig nincs erre lehetőséged, kezdj el tanulni, minél több infot szerezni a témában. Tanuld meg helyesen kivitelezni a gyakorlatokat. Edz mindenre, ne csak comb-popsira. Jó edzést!

17/L

2020. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis súly?
2020. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok és heti 4x járok terembe két évvel ezelőtt kezdtem és soha nem hallottam ilyet. Nagy súlyokkal edzek, eddig nem lett bajom.
2020. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen érdemes elkezdeni a súlyemelést, ha valaki versenyszerűen szeretné végezni. De ugyanígy, aki "csak" formásodni, mozogni szeretne az is bőven elkezdheti már ilyen tájt. Csak ésszel kell, érdemes felügyelet mellett belevágni.
2020. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
17 évesen nem ajánlott szexelni se, mégis űzik 14 től kb
2020. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!