Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Értelmes edzés a push pull...

Értelmes edzés a push pull leg utána pedig 40 perc kardio?

Figyelt kérdés
Tavaly írt nekem az edző egy 4 napos edzéstervet: mell-bicepsz/hát-tricepsz/váll/láb. Mindenből 15-12-10 ismétlés és minden edzést 40perc kardiozás követ. Most le csökkenteném az edzést heti 3 alkalomra push-pull-leg felosztásban. Alapjáraton fogyni szeretnék, a kérdés hogy passzol a P.P.L a kardióhoz? Illetve milyen ismétlésszámokkal edzzek, ugyanúgy 15-12-10, vagy 8-10 ismétlés elég? Nincs most edzőm akit megkérdezhetnék

2020. aug. 23. 18:40
 1/2 MadSeal ***** válasza:

Ha 3 napot edzenél, akkor szerintem inkább 3 teljestest, vagy upper-lower és 1 teljestest edzés legyen. A kardio, ami gondolom inkább aerob edzés, simán belefér, a diétád nem ezek fog mulni, hanem hogy jól be tudod-e lőni a kaját, hogy ne is épülj nagyon le, de azért fogyj (vagyis ne túl nagy legyen a deficit).

Az ismétlés meg lehet 8-12, kezdve a 8al és növelve, amikor csak megy. Ha eléred a 12-t, növeld a súlyt és megint csak 8al. A has meg a vádli mehet többel is 20-30 közt, has akár 40-50 is, gyakorlattól függően.

2020. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

"Értelmes edzés a push pull leg utána pedig 40 perc kardio?"


Igen.


A maradékra meg ahogy előttem írják. Ha csak heti 3x mész konditerembe ez nem valami jó felosztás, inkább teljes testeses edzéseket csinálj 3x.

2020. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!