Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesen kezdőként is van...

Teljesen kezdőként is van értelme L-karnitint szedni edzés előtt?

Figyelt kérdés

2 hete döntöttem el, hogy elég, változni akarok! Életmódot váltottam, 1 hete kezdtem el egy teljesen új étrenddel, illetve eheti 3x aerob edzéssel (futópadon monoton, de aktív séta) javítani magamon.


Az a kérdésem, hogy van értelme már most az elején L-karnitin szedni edzés előtt 60 perccel?


Multivitamint már szedek (az étrendem rendben van), MEGA DAILY ONE PLUS multivitamint használok.


Az érdekelne, hogy mellette mehet az L-karnitin is?

Illetve edzés után valami fehérje turmixot szeretnék majd, de nem tudom, hogy ennyire az elején van-e értelme? Most még úgyis csak aerob edzéseket csinálok (elsődleges célom a zsírbontás beindítása lenne), meg mellette kis kardió, hogy javuljon az állóképességem, most még mást úgyse bírnék.


Az lenne a kérdésem, hogy ennyire az elején - 2 hete kezdtem, ugyebár - is mehet már a fehérje turmix edzés végén és az L-karnitin edzés előtt?



2015. jún. 7. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, de nincs sok értelme, alapból nem sokat ér. Főleg placebo effektet látok bele. Egy jó étrenddel és némi aerobbal (ami elvileg megvan) megy majd a zsír lefele.


Fehérje turmix is mehet. Abba se kell többet látni, mint ami: kényelmes (és általában finom) fehérjeforrás. Nincs anabolikus kapu és nem számít az ultra mega zomg fénysebességű felszívódás sem.

2015. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!