Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Komolyan kérdezem! Egy átlagos...

Komolyan kérdezem! Egy átlagos fiatal gyúrósnak mi szokott lenni az iskolai végzettsége? Mondjuk egy átlagos budapesti teremben?

Figyelt kérdés
Persze ha kialakulófélben van, az is egy válasz. Ilyen 20-30 körüli fiatalokra gondolok, lehet idősebb is persze. Halál komolyan kérdezem. Mi szokott az átlag lenni? Persze nyilván olyanokat mondjatok, akiket ismertek/magatokat!

2020. aug. 24. 14:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Amit el tudsz képzelni. Miért lett sztereotípia hogy a gyúrósok/ átlag kondisok buták? Az egyik lehet egy multimilliárdos cég vezetője, és mellette lejár edzegetni mert szeret, meg lehet egy csőd szélén álló családapa, önhibáján belül/kívül lettek olyan helyzetbe amilyen. Teljesen változó.
2020. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%

Mit szamit ez? Egy erettsegivel is lehetsz milliardos ha jo az uzleti erzekedes es okos vagy. De 2 diplomaval is lehetsz teljesen hulye.


Most probalod itt eroltetni azt a sztereotipiat hogy az osszes ember buta akik konditerembe jarnak?

2020. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Vannak köztük rendőrök, munkások, kőművesek, részegesek, diákok is vannak, edzők is vannak, tanárok is vannak, orvosok is vannak, soroljam még?😅😂😂

Változó! 😂

2020. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a felhozatal alapvetően mindegy melyik városban van. Továbbá a végzettség gyakorlatilag bármi amilyen szakmát tanítanak az iskolában.
2020. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
34%
Én nem vagyok átlagos semmilyen téren 😁 egy koxos állat vagyok, viszont mérnök😉
2020. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%

Akkor én:

Testsúly 87kg

Fekvenyomás 115kg

Guggolás 190kg

Felhúzás 210kg

Végzettségem jogász, azon belül büntetőjog, privát szféra

2020. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%

Az a gyerek vagy, aki minden kérdésnél leírja, hogy ő diplomás? :D

Tény, hogy ez a sport rengeteg ostoba és pszichés beteg ember gyűjtőhelye, viszont annak is vannak problémák a fejében, aki általánosít és elítél mindenkit, aki a testépítéssel foglalkozik. Ez a sport tud egy érték is tud lenni attól független, hogy sokan nem ezért csinálják, és ez az érték bevonz olyan embereket is, akiknek te a lába nyomába nem érhetsz a frusztrált lelkiállapotoddal és a szaros diplomáddal, amivel próbálod görcsösen bizonygatni, hogy te jobb vagy a másiknál.

2020. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"Miért lett sztereotípia hogy a gyúrósok/ átlag kondisok buták?"


Én nem mondtam semmilyen sztereotípiát. Ti kezdtétek. Amúgy ha már kérdezted, akkor egyrészt azért, mert ha mondjuk én szétnézek a konditeremben, akkor kevesebb iskolázott embert látok, mintha akárhol máshol lennék, ráadásul amikor felmerül egy téma, például a koronavírus, akkor a konditerem népe elég hülyén áll hozzá. Igen lehet gazdag valaki meg szegény de én nem a pénzt kérdeztem, hanem a végzettséget, kedves második. Kit érdekel most a pénz? Ezt se hoztam szóba. Akkor én válaszolok én egyetemista vagyok, tehát még kialakulófélben van a végzettségem. Viszont ha a konditerembe megyek, nagyon sok az ember, akiket tökre nem érdekelnek ilyen bonyolult dolgok, mint az egyetem, hiszen ha van bicepsz, a többi nem számít. Ezt más is látja, vagy én vagyok olyan helyen?

2020. aug. 24. 16:25
 9/31 A kérdező kommentje:

"Az a gyerek vagy, aki minden kérdésnél leírja, hogy ő diplomás? :D


Nem.

2020. aug. 24. 16:30
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

Ertem. Tehat tehat te vagy megint az aki ugyanerrol vitazott egy elozo kerdesnel 15 oldalon keresztul.


Tesó, kicsit engedd mar ezt el. Lemesz a terembe. Bedugod a fulest, edzel es hazamesz. En mar megfordultam par teremben. Az egyikben sok a roma (akik lejonnek 6 an es a terem egyik vegebol a masikba orditanak egymasnak, live-oznak fb-on, es feszengenek hogy a Pisti hogy bekoxolt es rajott 10 kg zsir meg viz egy honap alatt), a masikban sok a versenyzo koxos, es a csajok is full sminkben edzenek hogy jo legyen a kep instara. A harmadikban meg sok az egyszeru ember aki azt se tudja mit miert csinal csak rangatja a sulyt.


Osszegezve. ENGEDD EL. Lemesz edzeni megcsinalod amit kell hazamesz. Pont.

2020. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!