Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomásnál a "leg drive"...

Fekvenyomásnál a "leg drive" nem csalás?

Figyelt kérdés
Ma nyomtam fekve, és nemigazán éreztem annyira erősnek, de üres volt a terem, segítőt így nem tudtam hívni, de a fekvenyomó programot csak meg kell csinálni. Így tehát adott súlyban nyomtam 4x3-at. Az első sorozatnál éreztem hogy ez biztos hogy nem fog sikerülni, de mikor elkezdtem a 2.-at, és a többi következőt is, sokkal könnyebb volt mint az első. Videón visszanézve azt a bizonyos leg driveot használtam, NEM pattintottam a súlyt! Ha valakit érdekel azért videóztam magam, mert néha szoktam csekkolni a technikámat. Viszont így hogy a leg drive segített, nem volt ez csalás egy kicsit? Mindig próbálok ügyleni hogy szépen leengedem, aztán nyomás, de ma gyengének éreztem magam eléggé, ezért használtam, öntudatlanul is.

2020. aug. 25. 22:36
 1/1 MadSeal ***** válasza:
Nem, ha nem jön fel a hátsód közben, akkor rendben van, sőtt ajánlott is.
2020. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!