Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit árthat ez a csalás?

Akos000 kérdése:

Mennyit árthat ez a csalás?

Figyelt kérdés
Lassú tömegelésbe vagyok és havonta egyszer szeretnék csalni egy nagyobbat, most csinálom egy hónapja úgy hogy eljött az ideje. Holnapi étrendembe bele akarok számolni 250 g fagyit és egy balaton bummot, persze úgy hogy a makrók stimmeljenek. Ez mennyit fog ártani?

2017. júl. 17. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a lassú tömegelés? Nem fog ártani.
2017. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lassú tömegelés alatt arra gondoltam hogy, pontosan számolom a kalóriákat, makrókat, hogy ne zsírosodjak be de azért kússzon a mérleg mutatója felfelé.(lassan )
2017. júl. 17. 14:26
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Belefér néha.
2017. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
semmit nem azon múlik ! a koxosok is nem csak csirke rizst zabálnak non stop
2017. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy csirke rizst zabalok egesz nap? Minden nap mast eszek, persze a csirke a kozpont, de egyaltalan nem egyhangu az etrendem. Csak megkivantam a fagyit es nem akarom sanyargatni magamat. A hobbi van nekem nem en a hobbinak
2017. júl. 17. 15:35
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Miért haborodsz fel? Kaptál válaszokat, hogy belefér.
2017. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lazy Lover ***** válasza:
de nagy szád van kis öcsi! felőlem kutya sz@rt is ehetsz nem érdekel.... na így segítsen az ember valakinek....
2017. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, hogyha rosszul ment at amit akartam mondani, semmi rossz szandek nem volt benne, nem felhaborodasbol irtam.


Ui:koszonom a valaszokat

2017. júl. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!