Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért hazudnak és manipulálnak...

Miért hazudnak és manipulálnak embereket?

Figyelt kérdés

Üdv

Aki testépít legalább 5 éve és tudja, hogy megy a business, tápkieg forgalmazók stb..


Sok versenyző írja meg "neves" ember, hogy bizonyos tápkieg stacktől annyi erő meg tömeg jött, mint egy gyenge kúrától :)


Őszintén, ezt ki hiszi el ? 150-200 ezerért venni egy stacket és szerintem max kezdőkön lökhet valamit, mert egy haladónál ló.sz..r


Vannak igaz tápkiegek amik hasznosak meg dobnak kicsit : pl: Creatin+HMB meg Beta-Alanine, de minimálisat egy haladónál.


Animal M-Stak inkább erőben lök meg és 20 éves kor fölött ajánlják, nekem hozott erőt, kicsit teltebbek voltak az izmok, de ennyi.



Majd csináltam egy tesztó kúrát, viszonylag kicsi adaggal heti 250 mg.


Össze sem lehet hasonlítni a tápkieget a gyenge kúrával ?


Ti szoktátok másoknak ajánalni a tápkieget ? És ha igen, mit ? Multivitamin az alap :) Megértem, azon kívűl.



2016. máj. 25. 21:05
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Nyilván más egy kox mint a tápkieg, ez egyértelmű. Vitamint ajánlunk és proteint, de utóbbi nem fontos ha megvan a tápanyag anélkül is. Néha kis kreatin, bcaa meg szálkásításkor. Részemről most ennyi.
2016. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Proteint se kell ajánlani,aki meg tudja oldani a fehérjebevitelt nélküle az nem vesz,aki meg nem tudja az meg vesz.
2016. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a haszonért haver mi másért
2016. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy szuszi kúra többet dob mint egy doboz BCAA????? na ne
2016. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked komolyan most tűnik fel, hogyan működik a kapitalizmusban a biznisz? Egyszerűen nem kell birkának lenni, a sok birka meg hasznos, mert jövünk mi farkasok és szépen megesszük őket, jól lakunk velük. Ez így van rendjén ;D aki értelmesebb annak felnyitjuk a szemét és helyére tesszük a dolgokat, aki meg hülye az haljon meg.
2016. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azt ajánlgatok amit használok,

Most az alapokkal nem jövök

Hmb, creatin, koffein, marihuána...

2016. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 crudy ***** válasza:
olvastál már a kategórián belül kérdéseket? ha igen biztos látod mennyi barom van, szerintem elég sokan zabálják be ezeket a tápkieg dolgokat. nem egyszer volt már h válaszoltam itt egy olyan kérdésre h mit szedjek. A válasz az volt h először rendbe kell rakni az étrendet és mellé egy kis vitamin majd én voltam hülye h nem a kérdésre válaszoltam. Millióan nyalják be a gyártók szövegét. A legbutábbak a legbutábbak, szoktam hallani/olvasni h scitec mennyire top cucc pedig egy moslék.
2016. máj. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!