Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nincs változás?

Miért nincs változás?

Figyelt kérdés

7 hónapja edzek és nagyon kevés rajtam a változás. Nyilván van rajtam izom csak az addig nem látszik amíg rá nem feszítek. Hasamon még mindig van háj igaz ez már csak akkor látszik ha leülök. Meg miért nem vagyok szálkás ha 62 kiló és 176 centi vagyok?

Nem eszek semmi édességet se kenyeret viszont nagyon sok húst fogyasztok.

Egy nap háromszor eszek.

18/F



2020. szept. 5. 17:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok mit mondani az edzésemről még annyit esetleg, hogy mindegyik gyakorlatból 4x20-at csinálok de az lehet gond, hogy azért nem fejlődök mert én fizikai munkát végzek mindennap és nincsenek pihentetve az izmaim, ezért járok heti háromszor terembe meg igazából én olyan gyakorlatot végzek ami eszembe jut vagy amihez kedvem van tehát eléggé rendszertelen. Biztos tudnék nagyobb súlyokkal edzeni de nem vagyok motivált mert egész nap építkezésen dolgozni eléggé fárasztó de én akkor is el szeretnék érni egy bizonyos szintet, hogy nagyobbak legyenek az izmaim. Esetleg valaki leírna egy három napos edzés tervet ha igen akkor köszönöm és ne kíméljetek.
2020. szept. 5. 20:07
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Google 3 napos teljes testes edzesterv.


Valami vitamim asvanyk anyag komplex menjen, ha igy ki vagy hajtva. Plussz magnrzium meg c vitamin sem art.

2020. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom miért pontozta le a sok hozzá nem értő a válaszomat.... Kezdő edzéstervnek az ICF-eknél nincs jobb..
2020. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha megengedsz néhány javaslatot.

1. Szerez be egy teljes testes edzés tervet.

( [link]

2. A heti három edzésedet időzítsd szombat, hétfő, szerdára. Így legalább két alkalommal pihent leszel.

3. Szombaton és hétfőn eddzél nagyobb súlyokkal szerdán pedig kisebb terheléssel.

2020. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazából engem nem zavar, ha valaki lepontoz, csak ugyan ha nem ért egyet velem, miért nem írja le az ő véleményét?
2020. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!