Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás, miért nincs...

Szálkásítás, miért nincs változás? (képpel)

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja szálkásítok. Szerintem elég rosszul állok.

A youtuben szoktam nézni videókat, ott 12 hetes meg 90 napos szálkásításokat.

De mindegyiknek a végére kockás hasa lesz, látszódnak rajtuk az izmok és az erek.

Ehhez képes én szerintem sehol sem tartok, pedig már 2 hónapja csinálom a szálkásítást.


Ilyen voltam amikor kezdtem, ekkor voltam 91,5kg.

[link]


1. hónap után ilyen lettem, ekkor 87kg voltam.

[link]


És ez a kép pedig ma készült, reggel 84,8kg-ot mutatott a mérleg.

[link]



Szerintem nem ott tartok ahol kellene.


Bocsi a képek minőségéért és előre köszi a válaszokat.



2018. jún. 2. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
most mi a probléma? 8 hét alatt kb lement 6kg.. :D szerinted egyik napról a másikra fog ez menni? edzeni edzesz valamit?
2018. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Látszik valami fogyás, de semmi izmod nincs.

Itt nem lesznek kockák, meg erek, meg szálkák, hiszen láthatóan nem edzel.

2018. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A semmire nem lehet szálkásítani. Tömegelj 2-3 évet, utána látszódni fog.
2018. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen, edzek. Már lassan 3 éve... csak az sem látszik.

Igaz, ebből a 3 évből 1 és fél csak bohóckodás volt, és nem volt étrend sem, de akkor sem látszik. Inkább csak erősödtem.

Amúgy 16 éves vagyok.

2018. jún. 2. 10:49
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Mit edzesz?
2018. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Flexx KUSSOLJ MÁR. Mi az hogy mit edzesz te autista veréb? Testépítés kategóriába mit edz szerinted? retardált
2018. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Oksa :)
2018. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát az elején saját testsúllyal kezdtem el az edzést.

Úgy indultam, hogy 0 db fekvőtámasz ment. Fél évig csak fekvőtámaszokat és felülést csináltam. A következő fél évben elkezdtem a fegyencedzést és majdnem eljutottam az egykezes fekvőig, viszont húzódzkodást nem csináltam és máig nem tudok 1-2db-nál többet.


Ezután fél évig mindenféle edzésterv és tudás nélkül belekezdtem a súlyzós edzésbe. Viszont ekkor nem csináltam se felhúzást, se guggolást, se mellről nyomást, stbb.. Csak fekvenyomásból és néha +1-2 gyakorlatból állt az edzésem.


Ezután elkezdtem tudatosabban edzeni, magamnak összeírtam egy tervet és azt követtem, de ez még mindig nem volt jó és ekkor sem volt étrendem.

Az ezt követő fél évben kezdtem el normálisan csinálni, ez volt az edzésem 2. éve. Ekkor kezdtem el követni az ICF-et és ekkor volt már étrendem.

De valamiért elment a motiváció és minden 2. edzést kihagytam. Közben pedig szálkásítottam és kb. úgy néztem ki mikor kezdtem.


Ezután belekezdtem egy tömegelésbe, viszont nem tartottam az étrendet és behíztam, úgy néztem ki mint az 1. képen amit küldtem.

Most már 2 hónapja szálkásítok és egy magam által alkotott tervet követek, ami úgy látszik beválik.


A terv 2 felé van bontva, van egy "A" és egy "B" nap.

Heti 3 edzés van. A-B-A majd B-A-B, ilyenek a hetek.

A terv "A" napján guggolok, fekvenyomok és evezek.

A terv "B" napján pedig guggolok, felhúzok és mellről nyomok.


Mindegyik gyakorlatból 3 sorozatot és 5 ismétlést csinálok. Eddig csak erősödtem ezzel a tervvel, pedig szálkásítok.


Most itt tartok:


Guggolás 110kg 5 ismétlés

Felhúzás 130kg 5 ismétlés

Fekvenyomás 80kg 5 ismétlés

Mellről nyomás 50kg 5 ismétlés

Evezés 70kg 5 ismétlés

2018. jún. 2. 11:27
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem bírsz olyan szárazra lediétázni naturálban hogy látszódjon ezen a nagyon kis izomtömegen.
2018. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hát igazából arra gondoltam, hogy olyan 78-80kg körülre megyek le.

Még szerintem zsíros vagyok, mivel ha leülök, eléggé látszik a hasamon. Meg állva még beletudok markolni a hasamon lévő zsírba, plusz az alsó hátamon még mindig van zsír.

2018. jún. 2. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!