Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után nagyon elkezdett...

Edzés után nagyon elkezdett fájni a bal honalyam közepe.Még múlthéten is éreztem, hogy 1x,2x belenyilal de akkor mind a 2-be. Megvagyok egy kicsit ilyedve, mert az interneten láttam, hogy rák is lehet.mitől van ez?

Figyelt kérdés

Dudort nem érzek hanem inkább az a hosszú in ilyen sohase fordult elő. Ma reggel edzettem(mell-tricepsz) és most ittjon kezdett el fájni. Nem tudom mitől lehet?

19f



#edzés #sérülés #Honalyfájdalom
2020. szept. 8. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hátaztál? Egyszerű huzodas lehet. :D nem rák...

Kend be izomlazito kremmel es ha tudod nyujtsd.

2020. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, melleztem. De az a furcsa, hogy egyszer múlthéten is éreztem cska nem így. Most eggybe fáj és nem izomláz. 1 éve amióta edzek ilyen még nem volt. Lehet, hogy húzódás
2020. szept. 8. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Persze... Minden is lehet rák.

Sosem fogom megérteni... edzés után jelentkezett az érzés, tipikus mozgásszervi fájdalom, akkor ugyan hogy vezeted odáig, hogy rák is lehet?

Parasztlogikával kikövetkeztethető, hogy nyilván az edzés következménye. Ne terheld talán tovább, kenegesd fájdalomcsillapítóval, h

jegeld.

2020. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En is ilyesmire gondolotam csak tudod,hogy van.Barmi bajod van es rakeresel az interneten tuloznak es azt irjak hogy meg fogsz halni.Azert is ilyedtem meg mert multheten meg nem edzettem es akkor is jelentkezett enyhe fajdalom mind a 2 felen.Valaszodat koszonom.
2020. szept. 8. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel valamire, akkor a körömfájásból is az jön le 5. találatra, hogy a rák előjele lehet.
2020. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked van "honalyad" ? Aztaaaaaa! :D
2020. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!