Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzást nem is hát edzéshez...

Felhúzást nem is hát edzéshez kéne tenni, hanem lábra?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lábnapra azért nem érdemes, mert guggolás után nem tudsz ugyanazzal az intenzitással felhúzni, és fordítva. Mert ugye guggolsz??
2020. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem megy guggolás után a felhúzás, de én szumóba húzok.
2020. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
#2 akkor te sem guggolsz normálisan.......
2020. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Én ha normálisan guggolok, nehéz napot, utána még egy bicepszezés is nehezemre esik, nem még egy felhúzás.
2020. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, nem guggolok normálisan csak junior magyar rekordot tartok.
2020. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket a guggolás mániásokat, amikor számon kérik másokon, hogy mit csinálnak.

Én pl. alig edzek lábra, és így arányos a testemhez, számomra amúgy is geczi undorító az az ormótlan oldalra kitüremkedő combizom. Na olyan nem kéne soha.

2020. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
#5, akkor nyilván nem probléma ha kérek egy nevet, és egy képet, amit most csináltál, és mondjuk a bal karodat felutatva ökölbe szorítod. Én elhiszem neked ebben az esteben. Akár privátban, de mindenkinek jobb ha végre hiteles válaszoló is lenne ezen az oldalon.
2020. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7. Miért, ki itt a hiteles válaszoló? Aki telekokszizza magát? Vagy aki 10 éve edz magától saját szakállra?

Ez itt egy anonim oldal amúgy is. Ha hiteles válaszokat akarsz, akkor menj e egy személyi edzőhöz! ja de az se jó, mert már azokat is fikázták le itt, hogy OKJ-s semmitnemérő végzettségűek.

2020. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi számít normális guggolásnak. Nekem így is túl van fejlődve a láb, ezért most csak erőre megyek, így nem fáradok ki egy 2x3-tól pl., ezért bírok felhúzni is mellette.
2020. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazad van #8.
2020. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!