Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítéssel foglalkozók...

A testépítéssel foglalkozók miért gondolják azt, hogy ők mindenhez is értenek?

Figyelt kérdés

Sokszor itt olyan dolgokat olvasni, hogy az ember haja égnek áll. Ha szóvá teszi az ember akkor meg jön a beugatás, hogy de ő ért hozzá meg mit ugatsz be irigy kutya stb. Ahelyett, hogy tanulnának inkább belőle.


Annyira kínos ez az alacsony színvonal. Természetesen tisztelet a kivételnek. De ez nekik is nagyon kellemetlen, sajnos rájuk is igen rossz fényt vet ez. :(


2020. szept. 20. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudod, hogy a válaszoló testépítő?
2020. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kategória válaszadóinak döntő többsége az.
2020. szept. 20. 20:20
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Sok a cumó, aztán a legtöbb idegbeteg.
2020. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az lehet 😃
2020. szept. 20. 20:47
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem lehet, hanem biztos.

Viszont jó, amikor nincs pénze cuccra, aztán pár nap alatt eltűnik 10 kiló meg a nagy arc, aztán kussol.

2020. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a kategória válaszolóinak döntő többsége kocagyúrós, vagy még az sem.
2020. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy régen észrevett jelenséget osztok meg veletek. Amikor gimnazista voltam, nagyon komolyan edzettem és versenyző akartam lenni. Szerencsére már benőtt a fejem lágya és tök más irányba haladok. Na de emlékszem pár dologra. Ez nem a testépítés kategória, hanem a gyúrós közeg. Ha valaki követ egy testépítőt, akkor mindenben ad az imádott guru tanácsára. Csajozás, edzés, párkapcsolat, politika. Akármit mond a guru, azt hiszi majd a "tanonc". A konditerem suttyója felnéz a nála is nagyobb suttyóra és mindenben követi.
2020. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Ez meg úgy általában igaz az emberekre. Nemhogy nem a testépítés kategória, még csak nem is a gyúrós közeg.

2020. szept. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a hibás megfogalmazásért. Valóban a "gyúrós", "kondizós" emberekre gondoltam. Csak ugye a kategória neve az,, hogy testépítés ezért itt is ezt a megnevezését használtam.
2020. szept. 21. 05:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is feltűnt, hogy sokan elkezdenek konditerembe járni, elolvasnak pár testépítésről és táplálkozásról szóló bulvár cikket, majd mindenkinek osztják az észt táplálkozásról, diétáról, sportélettanról, konkrétan dietetikus szakembereket, sportorvosokat, edzőket, vagy épp más sportágot űző sportolókat oltanak le, hogy azok szerintük semmit nem tudnak, bezzeg ők elolvastág a drugs bunny cikkeit...
2020. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!