Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe megyek jövőhéttől...

Konditerembe megyek jövőhéttől, csak nem voltam még és nem tudom mit hogyan kell használni, és eléggé szégyenlős típus is vagyok.. hogyha heti 3-4x megyek az úgy elég, mert nincs időm menni mindennap.?

Figyelt kérdés

Így is csak 1 órát tudok, az úgy hatásos lesz?

Vagy 1 óra kevés???

Azt sem tudom, hogy ezt a 3-4 alkalmat hogy osszam fel edzésileg, mármint mire edzek vagy hogy,nem tudok edzéstervet.. És a személyi edző drága.

Amúgy 16 éves lány vagyok, 165 cm, 57kg körül..

Kérlek válaszoljatok sokan



2020. okt. 4. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Sosem jártam konditerembe edzeni, de ha rendesen csinálod a feladatokat, bőven elég. Az izmaidnak amúgy is kell pihenő idő. Az a lényeg, hogy nem csak egy testrészedre koncentrálj. Attól még, hogy pl. kockahasat szeretnél, nem csak hasra gyúrj, ugyan úgy eddzél lábra, karra stb.

Az edzéstervet illetően meg, attól függ, hogy fogyni szeretnél, hízni, izmot növeszteni vagy csak fitt maradni.. Meg persze, hogy hogyan táplálkozol

2020. okt. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Érdemes személyi edzőt bérelni, legalább az elején. Összeállítotok egy edzéstervet, megmutatja a gépek HELYES használatát es még időben szól, ha rosszul végzed a gyakorlatot, mert így nem a rossz kivitelezés fog rögzülni. Legalább az első 1-2 alkalommal kérd a segítségét, amig belerázódsz.
2020. okt. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Takaritsal otthon meg segitsel anyudnak a hazimeloban azt majd formasodz.meg tesioran csinald amit a tanar mond azt nem kell ilyen helyekre jarni penzt kidobni.
2020. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Heti 3-4x 1 óra bőven elég, főleg egy kezdőnek. Szert kéne tenned egy alap tudásra, vagy ha ez nem sikerül, akkor edzőt fogadni az elején, mert tényleg nem mindegy, hogy hogyan végzed a gyakorlatokat. Próbálj keresgélni női edzésterveket kezdőknek és nézd is meg a gyakorlatok kivitelezését. Sok sikert! :)
2020. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😅, egy barátnőmmel mennék, aki már régóta jár, ő biztosan segít majd😄
2020. okt. 4. 16:26
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 nagyon okos vagy, köszi szépen
2020. okt. 4. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyha egy barátnővel mész, aki már régóta jár és tegyük fel helyesen végzi a gyakorlatokat az már egy egész jó kiindulási pont.
2020. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!