Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérjepor tényleg férfi...

A fehérjepor tényleg férfi meddőséget okoz?

Figyelt kérdés
Állítólag ezek a tejsavó adalékok illetve szója tartalmú dolgok hosszú távon csökkentik a tesztoszteron szintet, ami elébb utóbb impotenciát okozhat. Ezt "állítólag" be is bizonyították. Valaki alá tudja támasztani vagy esetleg cáfolni? Ki mit tud erről a dologról? Gondolom, hogy aki elkezd edzeni netán fiatalon, nem azért szed fehérje port, hogy gyermektelen legyen és örök életére megbánja ezt.

2020. okt. 8. 08:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A tejsavó nem egy adalék, hanem egy tejipari melléktermék. Ugyanolyan tápanyag, mint a tej. A szójának van hatása a hormonháztartásra, de nincs bizonyítva, hogy impotens leszel a szójától. (Ha mégis ezt állítja valaki kérek forrást) Ázsiában rengeteg szóját esznek. Azt hiszem elég sokan vannak.
2020. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudom a szója a női hormonháztartásra lehet nagy hatással. Pl. pajzsmirigybetegek nem igazán fogyaszthatnak semmit, amiben van.
2020. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
77%
Az eper "színezék" nem valami jó a szervezetnek.
2020. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

a tejsavót sok helyen fogyasztják, pl itt Angliában is meg Írországban is. a székelyek is használják. amúgy a vajkészítés mellékterméke, a tejszín szétválik, vaj és tejsavó keletkezik. kár lenne kidobni

a szóját meg mégtöbben fogyasztják napi szinten, pl az ázsiai országokban.

2020. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#1, Természetesen, és nem is feltétlenül magára a tejsavóra gondolok, hanem az adalékanyagokra, amivel feldobják a port.
2020. okt. 8. 11:01
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azok az adalékanyagok a feldolgozott élelmiszerek nagy részében megtalálhatók.
2020. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen tap kieg gyartoknak durvabb vagy hasonlo minsegellenorzese van mint az elelmiszeriparban. (Mivel kb. Ezek is annak szamitanak)


Szerintem tobb karos adalekanyagot megeszel egy parizsiban vagy a mekiben mint ami ezekben van.

2020. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
15 éve élek ilyesmiken és az elmúlt 4 évben két kisfiam született, köztük az első örömnedvből. És ha valaki azt mondja, hogy nem xy márkától vásároltam proteint, akkor azt más most lelövöm, miszerint a legtöbb magyarországon forgalmazott proteint kipróbáltam. Vegán, tejsavó, kazein, marha, csirke, túró, egyik mocskabb volt mint a másik, de löktem mind.
2020. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

"Az ilyen tap kieg gyartoknak durvabb vagy hasonlo minsegellenorzese van mint az elelmiszeriparban"

kis naiv

2020. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

"Ázsiában rengeteg szóját esznek. Azt hiszem elég sokan vannak."

Két helyen sántít a logikád. Az egyik az, hogy az Ázsiában élő embereknek a több százezer év alatt adoptálódott a bélflórája a szójához. A másik meg az, hogy Ázsiában nem génmódosított szóját szenek.

2020. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!