Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legmegfelelőbb...

Melyik a legmegfelelőbb elliptikus tréner, ennyiért?

Figyelt kérdés

Olyan max 70-75ezrem van,de ha lehet olcsóbb az sem baj.

A ralf.hu-n azt írták,hogy Brother BE540 a legjobb belépő tréner és ez csak 55ezer.

Az insportline-on nézegettem ott 66ezer a legolcsóbb,a dacathlon-on is 66 a legolcsóbb.

Ti melyiket ajánlanátok?


2020. okt. 8. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vennék ilyet.

5 kg a lendítőkerék tömege, nem fog rendesen, folyamatosan futni. Olyat keress ahol a lendítőkerék legalább 12 kg.

Ennyi pénzből szerintem inkább egy jó állapotú használtat érdemes venni, ergométerest.

2020. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Az elliptikus tréner semmire sem jó. Lèpcsőző gépet vagy futópadot vegyél
2020. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy semmire nem jó. Nagy súlynál kifejezetten a legjobb kardiógép. Lépcsőző nem ajánlott nagy súllyal, tönkreteszi a térdet, és a futópad sem jó az ízületeknek, emellett olyan hangos, hogy a szomszédok meg fognak lincselni egy társasházban.

Tapasztalatból beszélek, 130 kilóról fogytam 90-ig úgy, hogy diétáztam, és CSAK ellipszis trénereztem (oké, plusz séta is volt, de más sport nem). Akkor kezdtem el mást is sportolni. De még mind a mai napig, ha nézek pl. egy sorozatrészt, felállok közben az ellipszisre, az is egy kis plusz mozgás.

2020. okt. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
#3 szerintem az nélkül is pont ennyit fogytál volna
2020. okt. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!