Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik ellipszistrénert vegyem?

Melyik ellipszistrénert vegyem?

Figyelt kérdés
Kinéztem otthonra 2 ellipszistrénert az egyik nagy hazai sportszerértékesítő kínálatából, nem tudok dönteni mivel nem lehet kipróbálni őket a vírushelyzet miatt. Az egyik 3kg lendkerékkel a másik 6kgos lendkerékkel szerelt. Eddig még csak termi professzionális gépeket használtam.95kg vagyok és szeretném ha folyamatos lenne a gép mozgása, nem darabos. Ilyen testsúllyal is elég lehet a 3kg lendkerék? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2020. ápr. 16. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a 3 meg a 6 is nagyon kevés.

Nekem 16 kg a lendkerék súlya az itthoni gépemnek, és még úgy sem olyan, mint bent a teremben a profi termi ellipszis...

2020. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ettől tartok én is. A konstrukcióban reménykedem, hogy áttétellel machinált valamit a gyártó. Nekem az is megfelelne, csak tartsa a lendületet. A komoly termi gépekben hatalmas közvetlen lendítőtömeg van. Némelyikben 25-30kilós is.
2020. ápr. 16. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért a 15-18 kg már simán használható. Nekem Robust Touch van, amit már nem gyártanak, de kb. 10 éve használom, egyszer kellett benne a csapágyakat cserélni (kopó alkatrész), de nagyon meg vagyok elégedve vele.

Nem termi gép, nyilván, de az ára sem annyi volt, meg nem is annyi helyet foglal...

2020. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!