Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Körte alkattal lehet ilyen...

Körte alkattal lehet ilyen alakom (főleg láb, fenék), vagy semmi esély rá?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmit szeretnék. Lehetséges? Ha igen, hogyan?



2020. okt. 12. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. A lányom is körte alakú, egyszer egy bánat miatt lefogyott, de akkor sovány körte maradt. A vállad nem elég széles, talán azt lehetne izmosítani, hogy közelíts a homokórához.
2020. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak az lenne a lényeg, hogy vastagabb combok helyett vékonyak/izmosak legyenek, tehát mindenképp a lábakat szeretném változtatni. Egyébként a vállaim az alkatomhoz képest szélesek, de tudom, hogy nem homokóra alkatom van, mivel lábra/derékra hízok stb.
2020. okt. 12. 22:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz sokkal vékonyabb, amennyiben most zsíros vagy... szálkásitó étrend és izom edzés.
2020. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
#1 sovány körte 😂 Ezen jót röhögtem
2020. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kb. pont ilyen az alkatom és vastagabb és izmosabb mindent szeretnék. Sajnos, nekünk embereknek soha nem jó az ami van, mindig mást akarunk.
2020. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó, ez nem igaz, ez egy betegség, testképzavarnak hívjak...

En pl pont azert hagytam fel a testépítéssel, mivel tökéletesen meg vagyok elégedve a testi adottságaimmal, így aztán eleve nem megy, mert pikk pakk kivész a motiváltságom... pusztán az egeszségmegőrzesemért edzem.

2020. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a genetikád, hogy combra és fenékre rakódik a legtöbb zsír. Ez azt eredményezi, hogy onnan is kezd eltűnni utoljára. Én is ilyen alkat vagyok, igaz ffi. Mikor a felső testemen már eres a váll, mellizmon látszódnak az izomrostok, a lábamon még csak akkor kezd el körvonalazódni az izomzat. Hülyén fogalmazva az alsó és felső testem között 8-10% testzsír differencia van. Ezt úgy tudod kompenzálni, hogy felső testre is végzel izomtömeg növelő jellegű (súlyzós) edzést, illetve komolyan diétázol. Csökkentened kell a komplett testzsírt, adj le 6-8 kilót, közben erősíts felső testre, és látod hogy alakul. Nem pár hetes-hónapos folyamat, nekem ~1,5 év volt mire méretben arányba jöttem, testzsírban soha sem fogok.
2020. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 13. 16:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

egy körtének eleve más az ízület vastagsága,térd,boka.

azokból nem lehet gazella lábat csinálni.

de jó válaszokat kaptál.

a hátat és a vállakat kell felépítenie 1 körtének a jobb arányhoz.

2020. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Nekem ez az alak nemjön be inkább egy telt nő ,de kinek mi

20/f

2020. okt. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!