Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok adni tanácsokat,...

Tudnátok adni tanácsokat, hogy lássak neki az erőnlétem kiépítéséhez?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni, vagy a javaslataitokat, hogy hogy áljak neki a fizikumom fejlesztéséhez. Ennek apropója az lenne hogy idén szeretném a jelentkezésem benyújtani rendészettudomány-ra, amihez természetessen kapcsolódik egy fizikai alkalmassági, ahogy nézegedtem a követelményeket, nem nagy tudomány engem, max a 20*60 fekvenyomás fogna meg de az nagyon😅. Rólam annyit hogy 183 cm, és 68-70 kg között vagyok, ami alaphangon nem lenne vészes de én hát soványkának érzem magam, mondjuk ehez hozzájön a 10-12%-os testzsírom. A cél az lenne hogy az erőnlétem feltornázzam, kis izomzatot szedjek föl, de az ne menjen az állóképességem, futó képességem, kapacitásom kárára.

Arra gondoltam hogy egy-két hónap otthoni saját súlyos edzés, aztán terem, addigra lejárna a próbaidőm a munka helyen és ingyenesé válna az egyik helyi terembe a bérlet, szóval ha segítenétek erre az időre egy kezdetleges edzőtervvel, valamint ugye írtam hogy vékonykának érzem magam, de az a problémám hogy eszek, hanem se hízni, se fogyni nem tudok, hogy erre is lenni valami tippetek nagyon hálás lennék


Bocsánat hogy ilyen hosszú lett a kérdés, és löszönöm annak aki végig olvasta.



2020. okt. 16. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Rengeteg saját súlyos edzés van a Youtube-on. Az elején nem kell nagyon figyelni, hogy mit és hogy csinálsz, mert mindenképp fejlődni fogsz. Csinálj fekvőtámaszokat, guggolj, húzódzkodj! Aztán ha terembe mész, lehet színesíteni az edzést, és akkor érdemes egy normális tervet is készíteni. Az étkezéshez is.
2020. okt. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!