Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez biztos túledzés volt ma?...

Ez biztos túledzés volt ma? Meglesz a böjtje? Mire számíthatok? Már éreznem kéne valami negatív hatást?

Figyelt kérdés

1-2 órája végeztem a mai edzéssel. Az alábbi gyakorlatokat végeztem a zárójelbe írt szériaszámmal.

Felhúzás(5), fekvenyomás keretben(4), tárogatás(3), tricepsznyújtás csigán(3), csigás letolás(3), vállból nyomás gépen(3), oldalemelés(3), húzódzkodás (3), kalapács bicepsz(3), bicepsz állva beforgatással(3), csigás evezés(3), lábtoló(4), vádli ülve(4), vádli állva(4)

Ez kb. 2-3 órát vett igénybe, igyekeztem rövidebb pihenőidőkkel dolgozni. Furcsa volt, hogy a végén elég jól ment, nem teljesítettem gyengébben, mint máskor. (keveset aludtam, ezért ma nem kevés koffeinnel készültem az edzésre, ez is közrejátszhat ebben)

Szerintem fontos hozzátennem, hogy a fekvenyomás és a felhúzás során még nem dolgoztam ekkora súlyokkal, mint ma. Mondjuk a fekvenyomásban kevesebb sorozattal dolgoztam, felhúzást pedig ma csináltam másodszor. :D Ja és tudom, hogy nem keretben kell fekvenyomni, de egyelőre még így csinálom, majd hamarosan átállok a sima fekvenyomásra, ahol a stabilizáló izmoknak több szerepe van.


Szóval ezután mit várjak? 2-3 napot mindenképp terveztem pihenni az első (lightos) otthoni edzés előtt.


Tudom, hogy valószínűleg felelőtlen és rossz ötlet volt ma így edzeni, de ma volt az utolsó alkalom és ha a fejlődésem rovására is megy, legalább kihasználtam és jól éreztem magam.



2020. nov. 10. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Ma mindenki úgy edzett hogy leedzen 2 óra alatt 1 hónapot 😂 szerintem nem vagy egyedül ! 😅 én is szomorúan hagytam el az edzotermet és ameddig tudtam nyomtam, ha holnap nem tudok kikelni az agybol akkor is megérte 🤣
2020. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jelentés: Még mindig semmi étvágyam a vacsorához, pedig edzés után csak a szokásos tápanyagokat vittem be. Ha más is érez ma hasonlót, kíváncsian várom jelentkezését! :D
2020. nov. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!