Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó alakom van...

Szerintetek jó alakom van Men's Physique versenyzéshez?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,2 éve edzek naturálba és nem tudom eldönteni hogy megállnám-e a helyem versenyzésben vagy csináljam csak hobbiból

Arányaim:

Csipő 78

Derék 71

Mell-Hát 112

Váll 122


Csatolok pár képet is:

[link]

[link]

[link]



2020. nov. 10. 22:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
Ne halgass ezekre. Ezeknek mázsától indul..
2020. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi, de ilyen fenykepek alapjan nem lehet latni. Elég jó, ha már 2 eve edzel. De le merem fogadni, hogy ha valaki tavol lefotozza, akkor tuti vékony lennél a kép alapján :D
2020. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem rúgnálak ki az ágyamból az biztos.
2020. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Túl vékonyka
2020. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a rendes véleményeket, tudom nincs rajtam elég izom még, ezért is csak a formámat, genetikámat kérdeztem. Izomtömeget fel tudok szedni még bőven, naturálba is nemhogy szteroidokkal.
2020. nov. 11. 14:49
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

a korosztályodban és kategóriádban ez a szint-

[link]

de keress rá.

ifjúsági men fizik vagy mi a neve.

kb 17-20 éves kor közötti indulók vannak.

2020. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%
Igen, azért nem a kérdező szintje izomtömegileg, és testzsírilag.
2020. nov. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Itt valaki megjegyezte,hogy a kep.

Egyet értek vele.Ezekkel a szelfikkel az a gond,hogy torzìtanak.A távolság variálásával totál más arányok hozhatóak ki.Elöben kell ezt látni.

A kép alapján elég jók az arányok.Izomtömeg kell még rád.Az alapok kezdenek látszani.A hátad keskeny még ehhez a derékhez,a vastagságbol ugye nincs kép,mert nem elég,ha széles,van annak vastagsága is!És a karokra is kell hús.

Ugye a lábakról nem ejtettünk szót,de azok nagyon fontosak!!

Csak igy tovább.

2020. nov. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18# vok

Amúgy hány kg vagy?

2020. nov. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem több kép kéne (hát, lábak), és többfajta póz. A bicepsz- és tricepszméret, comb- és lábikraizom-méret, magasság- és súlyadat is jó lenne. Elsőre azt mondanám, most még ne indulj ilyeneken. A személyes véleményem, az alapján, amit láttam belőled, sokkal esztétikusabb vagy így naturálon, fiatalon, mint a legtöbb proteinmalac. De nem engem kell meggyőzni, hanem a zsűrit, akik adott szempontok alapján dolgoznak. Van egy hasonló srác, kb. ilyen alakra lehet esélyed nagyobb izomtömeggel: https://www.youtube.com/channel/UC2GCKHZC-rQY9-_MTKRcD9g

Amúgy öröm, hogy vannak ilyen törekvő, igényes fiatal srácok, mint Te. Ne tedd tönkre magad koksszal, nem ér annyit.

2020. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!